Меню Офіційна сторінка Укргідроенерго на Facebook Офіцій канал Укргідроенерго на YouTube

Ігоря Сироту обрано голосуючим директором Ради ОРЕ

1 лютого відбулися річні збори членів Оптового ринку електричної енергії України.

Відкрив засідання віце-прем’єр-міністр України В. Кістіон. та в. о. голови профільного комітету Верховної Ради України О. Домбровський.

Під час зборів відбулася презентація звіту про роботу ринку за 2017 рік.

Також на зборах було обрано представників компаній по класу виробників та постачальників електричної енергії до складу Ради ОРЕ України. Від класу виробників визначені наступні члени: Сирота І.Г., Запайщиков К.В., Лісовий Б.Г, Маляр Д.М., Помилуйко Я.В. Від класу постачальників до Ради увійшли: Гелюх І.М., Козачук О. І., Протопопова І.М., Сагура О. В., Судак І. О.

назад до списку новин

Вибрані новини

Семену Поташнику - 88!

Сьогодні хочемо розповісти про патріарха української гідроенергетики, героя України, Заслуженого енергетика України, голову науково-технічної ради ПрАТ «Укргідроенерго», президента Всеукраїнської громадської організації «Асоціація «Укргідроенерго», члена колегії Міністерства палива та енергетики України Семена Ізрайлевича Поташника, який нині відзначає своє 88-річчя!

Діалог між енергетиками та екологами триває!

Фахівці ПрАТ «Укргідроенерго» взяли участь у першому засіданні Української Гідроенергетичної Платформи, яку було створено за ініціативи Всесвітнього фонду природи (WWF).

Фоторепортаж: Керівництво ПрАТ «Укргідроенерго» здійснило робочий візит філіями компанії

З 21 по 24 травня керівництво Укргідроенерго на чолі із генеральним директором Ігорем Сиротою здійснили робочий візит філіями компанії, побувавши на Каховській, Дніпровській, Середньодніпровській, Кременчуцькій та Канівській гідроелектростанціях.