Меню Офіційна сторінка Укргідроенерго на Facebook Офіційна сторінка Укргідроенерго на Facebook Офіцій канал Укргідроенерго на YouTube

Каховську ГЕС з робочим візитом відвідав генеральний директор Укргідроенерго Ігор Сирота

9 жовтня генеральний директор ПрАТ «Укргідроенерго» Ігор Сирота провів виїзну робочу нараду на філії «Каховська ГЕС».

У ході відвідин очільник підприємства оглянув роботу станції та поспілкувався з її інженерно-технічним персоналом.

Окрім того, відбулася нарада за участі фахівців апарату управління ПрАТ «Укргідроенерго» та працівників Каховської ГЕС, в ході якої розглянуто хід виконання інвестиційної програми підприємством у поточному році та формування плану закупівель на наступний рік.

Серед іншого йшлося про реформування структури філії та план розвитку територій.

Значну увагу приділено соціальній проблематиці. Зокрема, розглянуто виконання на підприємстві колективної угоди,  хід виконання програми з медичного страхування, а також питання виплати заробітної плати.

«Питання виплати заробітної плати – чутливе для всіх. Ми будемо й надалі працювати над підвищенням заробітку, аби вийти на його гідний рівень. Ми хочемо, щоб кожен працівник, який задіяний у сфері гідроенергетики, був задоволений розміром зарплатні», - зазначив генеральний директор ПрАТ «Укргідроенерго».

По завершенні наради Ігор Сирота також оглянув  місце запланованого будівництва Каховської ГЕС-2, на якому розташована спільна культурна україно-литовська пам’ятка - Дозорна вежа часів князя Вітовта Великого.

 

Прес-служба ПрАТ «Укргідроенерго»

назад до списку новин

Вибрані новини

На Київській ГЕС відбулося протиаварійне об’єктове тренування з цивільної оборони

16 жовтня у філії «Каскад Київських ГЕС і ГАЕС» відбулося протиаварійне об’єктове тренування з цивільної оборони на тему «Відпрацювання дій керівного складу філії, оперативного персоналу, добровільної пожежної дружини, формувань цивільного захисту, аварійно-відновлювальної ланки та призваних спецпідрозділів ДСНС у випадку загрози, або виникнення аварійної ситуації по затопленню машинного залу електростанції, та організація ліквідації наслідків аварії».