Меню Офіційна сторінка Укргідроенерго на Facebook Офіцій канал Укргідроенерго на YouTube

Кременчуцьку ГЕС нагороджено відзнакою у конкурсі «Слава Світловодщини 2018»

За результатами конкурсу філію «Кременчуцька ГЕС» визнано переможцем у двох номінаціях: «Промисловість» та «Офіційний бренд».

На початку 2018 року Світловодська районна рада ініціювала конкурс поміж великих підприємств регіону під назвою «Слава Світловодщини 2018». Вже наприкінці квітня того ж року відбувся святковий захід, на якому оголосили лідерів серед учасників. На березі Кременчуцького водосховища було урочисто нагороджено переможців, серед яких і Кременчуцька ГЕС, що дістала нагороди у двох номінаціях - "Промисловість" та "Офіційний бренд". 

/content/images/dsc_0265.jpg

назад до списку новин

Вибрані новини

Семену Поташнику - 88!

Сьогодні хочемо розповісти про патріарха української гідроенергетики, героя України, Заслуженого енергетика України, голову науково-технічної ради ПрАТ «Укргідроенерго», президента Всеукраїнської громадської організації «Асоціація «Укргідроенерго», члена колегії Міністерства палива та енергетики України Семена Ізрайлевича Поташника, який нині відзначає своє 88-річчя!

Діалог між енергетиками та екологами триває!

Фахівці ПрАТ «Укргідроенерго» взяли участь у першому засіданні Української Гідроенергетичної Платформи, яку було створено за ініціативи Всесвітнього фонду природи (WWF).