Меню Офіційна сторінка Укргідроенерго на Facebook Офіційна сторінка Укргідроенерго на Facebook Офіцій канал Укргідроенерго на YouTube

Кременчуцьку ГЕС нагороджено відзнакою у конкурсі «Слава Світловодщини 2018»

За результатами конкурсу філію «Кременчуцька ГЕС» визнано переможцем у двох номінаціях: «Промисловість» та «Офіційний бренд».

На початку 2018 року Світловодська районна рада ініціювала конкурс поміж великих підприємств регіону під назвою «Слава Світловодщини 2018». Вже наприкінці квітня того ж року відбувся святковий захід, на якому оголосили лідерів серед учасників. На березі Кременчуцького водосховища було урочисто нагороджено переможців, серед яких і Кременчуцька ГЕС, що дістала нагороди у двох номінаціях - "Промисловість" та "Офіційний бренд". 

/content/images/dsc_0265.jpg

назад до списку новин

Вибрані новини

Землі енергетиків тепер належать Каскаду Київських ГЕС та ГАЕС

4 жовтня під час 45-ої сесії Вишгородської міської ради було ухвалено рішення про надання ПрАТ "Укргідроенерго" дозволу на розроблення землевпорядної документації на земельні ділянки під об'єктами та спорудами філії "Каскад Київських ГЕС і ГАЕС" відповідно до меж, визначених затвердженою Рішенням Вишгородської міської ради від 03.07.2018 № 41/13 містобудівною документацією місцевого рівня "Детальний план території, що розташований у м. Вишгород Київської області площею 221,45 га".