Меню Офіційна сторінка Укргідроенерго на Facebook Офіцій канал Укргідроенерго на YouTube

Міжнародна делегація з Китайської Народної Республіки (КНР) побувала на екскурсії в Укргідроенерго

Представники Академії наук м. Цзінянь, провінції Шаньдун (КНР), відвідали філію «Каскад Київських ГЕС і ГАЕС».

У складі делегації до станції також завітали професор кафедри теоретичної та промислової теплоенергетики КПІ Генадій Варламов та студенти-перекладачі із КНУ ім. Т. Шевченка та КПІ ім. І. Сікорського.

Розпочалась екскурсія з холу, де розташована модель станції.

/content/images/dsc_0024_—_копия.jpg

Розглянувши гідротехнічні споруди з оглядовго майданчика нижнього б'єфа, гості потрапили у приміщення закритого розподільного пристрою (ЗРП), де головний інженер філії «Каскад Київських ГЕС і ГАЕС» Олег Урманов розповів про специфіку гідроенергетичного ринку України та партнерські відносини з країнами-сусідами.

/content/images/dsc_0057_—_копия.jpg

/content/images/dsc_0152_—_копия.jpg

/content/images/dsc_0057_—_копия.jpg

Делегація спостерігала за проходом води крізь працюючий гідроагрегат, після чого гості прослідували до турбінного залу.

Наприкінці відвідувачі піднялись до пульта управління Київською ГЕС, де можна відстежувати динаміку роботи всіх гідроагрегатів станції.

Нагадуємо, що відвідати будь-яку зі станцій у містах, де розташовані філії компанії Укргідроенерго, можна попередньо домовившись з керівництвом станцій про дату, час та програму відвідин. Всі екскурсії для організованих груп школярів та студентів ‒ безкоштовні! Контакти станцій можна переглянути на нашому сайті у розділі "Контакти".

назад до списку новин

Вибрані новини

Обґрунтування необхідності перспективних наукових досліджень на дніпровських і дністровських водосховищах

У статті журналу "Гідроенергетика України" (№1-2, 2018 р.) наголошено на необхідності комплексного підходу щодо розвитку гідроенергетичного потенціалу та сталості захисних споруд із захисту від затоплення та підтоплення на Каховському водосховищі, сучасної та перспективної водогосподарської складової формування якості води Канівського водосховища, необхідності продовження комплексних наукових досліджень із розроблення міждержавних Правил експлуатації дністровських водосховищ.

Відкрите обговорення Правил експлуатації водосховищ Дністровського каскаду ГЕС і ГАЕС - шлях до налагодження системного діалогу

14 червня 2018 року в Орхуцькому інформаційно-просвітницькому центрі Міністерства екології та природних ресурсів України за ініціативи проекту ГЕФ/ОБСЕ «Сприяння транскордонної співпраці та комплексному управлінню водними ресурсами в басейні річки Дністер» відбувся розгляд коментарів та рекомендації до проекту Правил експлуатації водосховищ Дністровського каскаду ГЕС і ГАЕС.