Меню Офіційна сторінка Укргідроенерго на Facebook Офіційна сторінка Укргідроенерго на Facebook Офіцій канал Укргідроенерго на YouTube

Міжнародна делегація з Китайської Народної Республіки (КНР) побувала на екскурсії в Укргідроенерго

Представники Академії наук м. Цзінянь, провінції Шаньдун (КНР), відвідали філію «Каскад Київських ГЕС і ГАЕС».

У складі делегації до станції також завітали професор кафедри теоретичної та промислової теплоенергетики КПІ Генадій Варламов та студенти-перекладачі із КНУ ім. Т. Шевченка та КПІ ім. І. Сікорського.

Розпочалась екскурсія з холу, де розташована модель станції.

/content/images/dsc_0024_—_копия.jpg

Розглянувши гідротехнічні споруди з оглядовго майданчика нижнього б'єфа, гості потрапили у приміщення закритого розподільного пристрою (ЗРП), де головний інженер філії «Каскад Київських ГЕС і ГАЕС» Олег Урманов розповів про специфіку гідроенергетичного ринку України та партнерські відносини з країнами-сусідами.

/content/images/dsc_0057_—_копия.jpg

/content/images/dsc_0152_—_копия.jpg

/content/images/dsc_0057_—_копия.jpg

Делегація спостерігала за проходом води крізь працюючий гідроагрегат, після чого гості прослідували до турбінного залу.

Наприкінці відвідувачі піднялись до пульта управління Київською ГЕС, де можна відстежувати динаміку роботи всіх гідроагрегатів станції.

Нагадуємо, що відвідати будь-яку зі станцій у містах, де розташовані філії компанії Укргідроенерго, можна попередньо домовившись з керівництвом станцій про дату, час та програму відвідин. Всі екскурсії для організованих груп школярів та студентів ‒ безкоштовні! Контакти станцій можна переглянути на нашому сайті у розділі "Контакти".

назад до списку новин

Вибрані новини

На Каховській ГЕС відбулась екскурсія для мешканців Нової Каховки

17 серпня активні і прогресивні батьки Нової Каховки, задля всебічного інформування про історію рідного краю, організувались у групу і завітали зі своїми нащадками на Каховську гідроелектростанцію.