Меню Офіційна сторінка Укргідроенерго на Facebook Офіцій канал Укргідроенерго на YouTube

На ДніпроГЕСі відпрацювали дії під час льодоходу та весняної повені

Днями на філії «Дніпровська ГЕС» відбулося спеціальне об’єктове навчання з питань цивільного захисту.

Темою навчань стало відпрацювання дій при виникненні надзвичайної ситуації в період льодоходу та весняної повені. Під час навчання були відпрацьовані дії оперативного персоналу  ГЕС-1 та ГЕС-2, членів штабу з ліквідації  надзвичайних ситуацій  і практичні навики персоналу аварійно-ремонтних формувань цивільного захисту філії «Дніпровська ГЕС» та особистого складу і техніки аварійно-рятувального загону спеціального призначення  ГУ ДСНС України у Запорізькій області.

Навчання пройшли на достатньо високому рівні згідно з затвердженою програмою, без зупинки та порушень виробничої діяльності гідроелектростанції.

Варто зазначити, що ПрАТ «Укргідроенерго» систематично здійснює заходи щодо цивільного захисту з метою реалізації державної політики, спрямованої на гарантування безпеки та захисту населення і територій.

 

назад до списку новин

Вибрані новини

Семену Поташнику - 88!

Сьогодні хочемо розповісти про патріарха української гідроенергетики, героя України, Заслуженого енергетика України, голову науково-технічної ради ПрАТ «Укргідроенерго», президента Всеукраїнської громадської організації «Асоціація «Укргідроенерго», члена колегії Міністерства палива та енергетики України Семена Ізрайлевича Поташника, який нині відзначає своє 88-річчя!

Діалог між енергетиками та екологами триває!

Фахівці ПрАТ «Укргідроенерго» взяли участь у першому засіданні Української Гідроенергетичної Платформи, яку було створено за ініціативи Всесвітнього фонду природи (WWF).

Фоторепортаж: Керівництво ПрАТ «Укргідроенерго» здійснило робочий візит філіями компанії

З 21 по 24 травня керівництво Укргідроенерго на чолі із генеральним директором Ігорем Сиротою здійснили робочий візит філіями компанії, побувавши на Каховській, Дніпровській, Середньодніпровській, Кременчуцькій та Канівській гідроелектростанціях.