Меню Офіційна сторінка Укргідроенерго на Facebook Офіційна сторінка Укргідроенерго на Facebook Офіцій канал Укргідроенерго на YouTube

На Дністровській ГАЕС створено громадську організацію ветеранів праці енергетики

13 лютого на Дністровській ГАЕС створено громадську організацію ветеранів праці енергетики.

Цю історичну подію було затверджено установчими зборами працюючих і непрацюючих ветеранів філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС».

Згідно із порядком денним, провівши відповідну процедуру, за пропозицією директора Василя Суботи учасники зборів одноголосним рішенням обрали правління громадської організації, а головою – Василя Дейнека, котрий наразі працює на посаді заступника директора філії із загальних питань.

Тож віднині 27 енергетиків Дністровської ГАЕС матимуть можливість отримувати захист соціальних, економічних, правових та інших інтересів, а свій інтелектуальний потенціал та накопичений досвід об’єднувати і концентрувати для раціонального використання у вирішенні актуальних задач енергетичної галузі.

Варто зазначити, що на сьогодні також успішно веде свою діяльність громадська організація «Всеукраїнська рада ветеранів праці енергетики», яку очолює патріарх вітчизняної енергетики, Герой України Семен Поташник.

 

назад до списку новин

Вибрані новини

На Каховській ГЕС відбулась екскурсія для мешканців Нової Каховки

17 серпня активні і прогресивні батьки Нової Каховки, задля всебічного інформування про історію рідного краю, організувались у групу і завітали зі своїми нащадками на Каховську гідроелектростанцію.