Меню Офіційна сторінка Укргідроенерго на Facebook Офіцій канал Укргідроенерго на YouTube

На Дністровській ГАЕС створено громадську організацію ветеранів праці енергетики

13 лютого на Дністровській ГАЕС створено громадську організацію ветеранів праці енергетики.

Цю історичну подію було затверджено установчими зборами працюючих і непрацюючих ветеранів філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС».

Згідно із порядком денним, провівши відповідну процедуру, за пропозицією директора Василя Суботи учасники зборів одноголосним рішенням обрали правління громадської організації, а головою – Василя Дейнека, котрий наразі працює на посаді заступника директора філії із загальних питань.

Тож віднині 27 енергетиків Дністровської ГАЕС матимуть можливість отримувати захист соціальних, економічних, правових та інших інтересів, а свій інтелектуальний потенціал та накопичений досвід об’єднувати і концентрувати для раціонального використання у вирішенні актуальних задач енергетичної галузі.

Варто зазначити, що на сьогодні також успішно веде свою діяльність громадська організація «Всеукраїнська рада ветеранів праці енергетики», яку очолює патріарх вітчизняної енергетики, Герой України Семен Поташник.

 

назад до списку новин

Вибрані новини

Працівники Середньодніпровської ГЕС взяли участь в заході, присвяченому Дню вшанування пам"яті ліквідаторів ЧАЕС

26 квітня працівники філії «Середньодніпровської ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго» взяли участь в заході, присвяченому Дню вшанування пам"яті учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

У Новодністровську пройшов тренінг «Розвиток корпоративної культури і соціальної відповідальності: єдині стандарти і місцеві особливості»

24–25 квітня для керівного складу філій «Дністровська ГЕС» та «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» відбувся дводенний плановий консультаційний тренінг-практикум «Розвиток корпоративної культури і соціальної відповідальності: єдині стандарти і місцеві особливості».

Держводагентством узгоджено режими роботи дніпровських та дністровських водосховищ на травень 2018 року

24 квітня 2018 року у Держводагентстві відбулося засідання Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи дніпровських та дністровських водосховищ на травень 2018 року.