Меню Офіційна сторінка Укргідроенерго на Facebook Офіцій канал Укргідроенерго на YouTube

На Каховській ГЕС відбулась екскурсія для учнівських колективів

На початку лютого, з метою всебічного інформування та заохочення обдарованої молоді до вивчення технічних наук і обрання професій у галузі гідроенергетики, філію «Каховська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго» відвідали учнівські колективи міста Нова Каховка.

Захопливо пройшла навчально-пізнавальна екскурсія для учнів 9-х класів Новокаховського техніко-економічного ліцею. Учні отримали інформацію про роль і перспективи розвитку гідроенергетики в Україні, історію будівництва ГЕС, ознайомились з професіями в енергетиці та принципом роботи станції.

Відвідали Каховський гідровузол і маленькі дослідники, учні 1-4 класів ЗОШ №3 м. Нова Каховка. Ці учні беруть участь у Всеукраїнському LEGO-фестивалі «ROBOfirst», темою якого є «Енергія води». Дітлахи дізнались, як енергія води перетворюється на електроенергію та факти з розвитку гідроенергетики в Україні. Пізнавальна екскурсія покликана сприяти реалізації учнівських дослідних проектів.

Нагадуємо, що відвідати будь-яку зі станцій у містах, де розташовані філії компанії Укргідроенерго, можна попередньо домовившись з керівництвом станцій про дату, час та програму відвідин. Всі екскурсії для організованих груп школярів та студентів - безкоштовні! Контакти станцій можна переглянути на нашому сайті у розділі "Контакти".

 

 

назад до списку новин

Вибрані новини

Семену Поташнику - 88!

Сьогодні хочемо розповісти про патріарха української гідроенергетики, героя України, Заслуженого енергетика України, голову науково-технічної ради ПрАТ «Укргідроенерго», президента Всеукраїнської громадської організації «Асоціація «Укргідроенерго», члена колегії Міністерства палива та енергетики України Семена Ізрайлевича Поташника, який нині відзначає своє 88-річчя!

Діалог між енергетиками та екологами триває!

Фахівці ПрАТ «Укргідроенерго» взяли участь у першому засіданні Української Гідроенергетичної Платформи, яку було створено за ініціативи Всесвітнього фонду природи (WWF).

Фоторепортаж: Керівництво ПрАТ «Укргідроенерго» здійснило робочий візит філіями компанії

З 21 по 24 травня керівництво Укргідроенерго на чолі із генеральним директором Ігорем Сиротою здійснили робочий візит філіями компанії, побувавши на Каховській, Дніпровській, Середньодніпровській, Кременчуцькій та Канівській гідроелектростанціях.