Меню Офіційна сторінка Укргідроенерго на Facebook Офіцій канал Укргідроенерго на YouTube

На Каховській ГЕС відкрито 6 затворів для пропуску води

13 квітня на філії «Каховська ГЕС імені П. С. Непорожнього» було додатково відкрито 2 затвори для здійснення скиду води через водозливну греблю. Це забезпечило додатковий пропуск води в об’ємі ще 200 м3/с.

Таким чином на Каховській ГЕС піднято 6 затворів, котрі пропускають по 100м3/с, що сумарно складає додатковий пропуск в обсязі 600 м3/с.  Так, станом на 13.04.2018 Каховська ГЕС працює з максимально можливою пропускною спроможністю турбін у базовому режимі та пропускає близько 2600 м3/с води для приведення у відповідність притоку та пропуску води через гідроспоруди гідроелектростанції, а також недопущення форсування  водосховища.

Нагадаємо, що станом на 11 квітня на Каховській ГЕС було піднято 4 затвори.

 

назад до списку новин

Вибрані новини

Міжнародний фінансовий аудит надав звіт щодо фінансової звітності Укргідроенерго

Міжнародна аудиторська компанія ВDO надала Звіт незалежного аудитора відносно фінансової звітності ПрАТ «Укргідроенерго» станом на 31 грудня 2017 року, який складений відповідно до вимог Міжнародного стандарту аудиту (МСА) 700 (переглянутий) та є немодифікованою думкою.

В Укргідроенерго відбувся тренінг з питань кібербезпеки та протидії кіберзагрозам

У зв"язку зі збільшенням кількості випадків кібератак на компанії України та з метою гарантування національної безпеки, в ПрАТ «Укргідроенерго» систематично проводяться тренінги та лекції для працівників про можливі види кібернебезпек, що надходять з мережі Інтернет.

Волейбольна команда Середніпровської ГЕС - переможець ХІІ обласної галузевої Спартакіади робітників енергетики!

21 квітня на базі Дніпровського державного технікуму енергетичних та інформаційних технологій відбулися змагання з двох видів спороту: волейболу та настільного тенісу.