Меню Офіційна сторінка Укргідроенерго на Facebook Офіційна сторінка Укргідроенерго на Facebook Офіцій канал Укргідроенерго на YouTube

Обмін досвідом. Гідроенергетики Середньодніпровської ГЕС відвідали новодністровських колег

Працівники філії «Середньодніпровська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго» з робочим візитом відвідали філії «Дністровська ГЕС» та «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС».

Головною метою поїздки стало ознайомлення з роботою обладнання філій, обмін досвідом, підвищення професійного рівня гідроенергетиків.

Під час екскурсії  делегати дізналися про невідомі факти історії будівництва та розвитку Дністровського гідровузла, особливості у принципах його роботи, ознайомилися з основним обладнанням, яке використовується на ГЕС та ГАЕС, його експлуатаційними характеристиками, а також техніко-економічними показниками та автоматизацією виробничого процесу  філій.

Варто зазначити, що ПрАТ «Укргідроенерго» приділяє значну увагу підвищенню професійного рівня своїх працівників, адже обмін досвідом позитивно впливає на розвиток необхідних навичок та стимулює позитивні зміни у роботі компанії.

назад до списку новин

Вибрані новини