Меню Офіційна сторінка Укргідроенерго на Facebook Офіційна сторінка Укргідроенерго на Facebook Офіцій канал Укргідроенерго на YouTube

Ознайомлення екскурсантів із Кременчуцькою ГЕС

Десятикласники Світловодської загальноосвітньої школи №3 побували на філії "Кременчуцька ГЕС".

На макеті гості побачили принцип роботи гідроелектростанцій, які використовують енергію водного потоку, дізналися від фахівця про енергетичне обладнання, що розташоване у машинному залі, гідроагрегати, на власні очі побачили пристрої керування й контролю над роботою ГЕС та багато іншого.

Організація таких професіографічних зустрічей формує у молоді позитивне ставлення до робітничих професій, розширює світогляд учнів,допомагає усвідомити необхідність отримання якісної освіти,щоб мати можливість працювати на цікавій, відповідальній та стабільній роботі.

/content/images/5685.576.6464684.5.jpg

Нагадуємо, що відвідати будь-яку зі станцій у містах, де розташовані філії компанії Укргідроенерго, можна попередньо домовившись з керівництвом станцій про дату, час та програму відвідин. Всі екскурсії для організованих груп школярів та студентів ‒ безкоштовні! Контакти станцій можна переглянути на нашому сайті у розділі "Контакти".

назад до списку новин

Вибрані новини

Землі енергетиків тепер належать Каскаду Київських ГЕС та ГАЕС

4 жовтня під час 45-ої сесії Вишгородської міської ради було ухвалено рішення про надання ПрАТ "Укргідроенерго" дозволу на розроблення землевпорядної документації на земельні ділянки під об'єктами та спорудами філії "Каскад Київських ГЕС і ГАЕС" відповідно до меж, визначених затвердженою Рішенням Вишгородської міської ради від 03.07.2018 № 41/13 містобудівною документацією місцевого рівня "Детальний план території, що розташований у м. Вишгород Київської області площею 221,45 га".