Меню Офіційна сторінка Укргідроенерго на Facebook Офіцій канал Укргідроенерго на YouTube

Ознайомлення екскурсантів із Кременчуцькою ГЕС

Десятикласники Світловодської загальноосвітньої школи №3 побували на філії "Кременчуцька ГЕС".

На макеті гості побачили принцип роботи гідроелектростанцій, які використовують енергію водного потоку, дізналися від фахівця про енергетичне обладнання, що розташоване у машинному залі, гідроагрегати, на власні очі побачили пристрої керування й контролю над роботою ГЕС та багато іншого.

Організація таких професіографічних зустрічей формує у молоді позитивне ставлення до робітничих професій, розширює світогляд учнів,допомагає усвідомити необхідність отримання якісної освіти,щоб мати можливість працювати на цікавій, відповідальній та стабільній роботі.

/content/images/5685.576.6464684.5.jpg

Нагадуємо, що відвідати будь-яку зі станцій у містах, де розташовані філії компанії Укргідроенерго, можна попередньо домовившись з керівництвом станцій про дату, час та програму відвідин. Всі екскурсії для організованих груп школярів та студентів ‒ безкоштовні! Контакти станцій можна переглянути на нашому сайті у розділі "Контакти".

назад до списку новин

Вибрані новини

Семену Поташнику - 88!

Сьогодні хочемо розповісти про патріарха української гідроенергетики, героя України, Заслуженого енергетика України, голову науково-технічної ради ПрАТ «Укргідроенерго», президента Всеукраїнської громадської організації «Асоціація «Укргідроенерго», члена колегії Міністерства палива та енергетики України Семена Ізрайлевича Поташника, який нині відзначає своє 88-річчя!

Діалог між енергетиками та екологами триває!

Фахівці ПрАТ «Укргідроенерго» взяли участь у першому засіданні Української Гідроенергетичної Платформи, яку було створено за ініціативи Всесвітнього фонду природи (WWF).