Меню Офіційна сторінка Укргідроенерго на Facebook Офіційна сторінка Укргідроенерго на Facebook Офіцій канал Укргідроенерго на YouTube

Працівники філії «Середньодніпровська ГЕС» взяли участь у XII-й обласній спартакіаді

12 травня 2018 року відбулись змагання з міні-футболу у місті Зеленодольску Дніпропетровської області.

Працівники ПрАТ "Укргідроенерго" з усієї області, в тому числі й футбольна команда філії «Середньодніпровська ГЕС», взяли участь у змаганнях з міні-футболу у межах вже XII-ї галузевої спартакіади фахівців сфери енергетики та електротехнічної промисловості.

/content/images/p80512-122915_—_копия.jpg

Захід відбувався на базі спортивного комплексу первинної профспілкової організації Криворізької  ТЕС ПАТ «ДТЕК «Дніпроенерго» у місті Зеленодольськ Дніпропетровської області.

/content/images/p80512-101035_—_копия.jpg

/content/images/p80512-100745_—_копия.jpg

Учасники спартакіади продемонстрували неабиякий командний дух і професійні футбольні навички у товариському матчі. 

назад до списку новин

Вибрані новини

Землі енергетиків тепер належать Каскаду Київських ГЕС та ГАЕС

4 жовтня під час 45-ої сесії Вишгородської міської ради було ухвалено рішення про надання ПрАТ "Укргідроенерго" дозволу на розроблення землевпорядної документації на земельні ділянки під об'єктами та спорудами філії "Каскад Київських ГЕС і ГАЕС" відповідно до меж, визначених затвердженою Рішенням Вишгородської міської ради від 03.07.2018 № 41/13 містобудівною документацією місцевого рівня "Детальний план території, що розташований у м. Вишгород Київської області площею 221,45 га".