Меню Офіційна сторінка Укргідроенерго на Facebook Офіційна сторінка Укргідроенерго на Facebook Офіцій канал Укргідроенерго на YouTube

Представники ДП «НЕК «Укренерго» побували на Дністровській ГАЕС

Днями, в рамках роботи комісії ДП «НЕК «Укренерго» з перевірки готовності Південно-Західної енергосистеми до осінньо-зимового періоду, делегація у складі 11 фахівців відвідала Дністровську ГАЕС.

Енергетики ознайомились із електричним обладнанням станції. Представники енергетичної галузі оглянули КРУЕ 330 кВ, зокрема – готовність обладнання зв’язку до роботи в осінньо-зимовий період, технологічний корпус, шахту гідроагрегату № 4, де триває активна фаза будівництва,  побували у машинному залі та на головному щиті управління ГАЕС.

По завершенню огляду гідроспоруд та обладнання станції, члени комісії ДП «НЕК «Укренерго» подякували організаторам за змістовну екскурсію та відзначили високий рівень організації праці,  впровадження сучасних технологічних процесів та стабільність роботи станції в об’єднаній  енергетичній системі України.

Прес-служба ПрАТ «Укргідроенерго»

назад до списку новин

Вибрані новини

На Київській ГЕС відбулося протиаварійне об’єктове тренування з цивільної оборони

16 жовтня у філії «Каскад Київських ГЕС і ГАЕС» відбулося протиаварійне об’єктове тренування з цивільної оборони на тему «Відпрацювання дій керівного складу філії, оперативного персоналу, добровільної пожежної дружини, формувань цивільного захисту, аварійно-відновлювальної ланки та призваних спецпідрозділів ДСНС у випадку загрози, або виникнення аварійної ситуації по затопленню машинного залу електростанції, та організація ліквідації наслідків аварії».