Меню Офіційна сторінка Укргідроенерго на Facebook Офіцій канал Укргідроенерго на YouTube

Представники ЄБРР відвідали з робочим візитом Дніпровську ГЕС

28 лютого відбувся візит представників Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) на Дніпровську ГЕС-1 та Дніпровську ГЕС-2 з метою огляду обладнання, яке вже було модернізоване або перебуває в процесі реконструкції в рамках проекту «Реабілітація гідроелектростанцій», що фінансується за кредитні кошти ЄБРР та ЄІБ.

Участь у заході від  Європейського банку реконструкції та розвитку взяли керуючий директор по напряму Cхідна Європа та Кавказ Франсіс Маліж, старший банкір, керівник з інфраструктури Марк Магалєцький, від ПрАТ «Укргідроенерго»  - заступник генерального директора зі стратегії та інвестицій Володимир Руденко та заступник генерального директора з економіки та фінансів Василь Шкураков.

Під час візиту представники ЄБРР відвідали машинні зали  та монтажні майданчики Дніпровської ГЕС-1 та ГЕС-2 та ознайомилися з виконаними та запланованими обсягами реконструкції обладнання гідроелектростанцій в рамках проекту «Реабілітація гідроелектростанцій», що фінансується за кредитні кошти ЄБРР та ЄІБ.

Учасники ознайомилися з ходом підготовки робіт реконструкції гідроагрегатів № 1-3 в рамках контрактної угоди з компанією «Andritz Hydro» та гідроагрегатів № 14, 16 в рамках контрактної угоди з Асоціацією «Турбоатом-Електроважмаш», а також обговорили питання щодо стану реалізації діючих контрактів.

назад до списку новин

Вибрані новини

Міжнародна співпраця триває

Цього тижня відбулася чергова зустріч представників ПрАТ «Укргідроенерго» та компанії «Andritz Hydro GmbH» в рамках широкого спектру співробітництва.

Продовжується реалізація заходів з комплексної серцево-судинної діагностики працівників Укргідроенерго

З метою профілактики захворювань серцево-судинної системи працівників ПрАТ «Укргідроенерго» та у рамках Меморандуму про співпрацю між Державною установою «Інститут серця Міністерства охорони здоров’я України» та Товариством, продовжується реалізація заходів з комплексної серцево-судинної діагностики працівників філій компанії.

Укргідроенерго та Держенергоефективності започаткували співпрацю у «чистій» енергетиці!

22 червня у м. Вишгород, на території Київської ГЕС, Держенергоефективності та Приватне акціонерне товариство «Укргідроенерго» підписали Меморандум про співробітництво у сфері відновлюваної енергетики.