Меню Офіційна сторінка Укргідроенерго на Facebook Офіцій канал Укргідроенерго на YouTube

Представники Укргідроенерго взяли участь у засіданні Громадської ради при Держводагентстві

9 лютого на засіданні Громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів громадськість представила оцінку роботи Дністровського каскаду ГЕС і ГАЕС на екосистему річки Дністер.

Після доповіді було порушено питання узгодження потреб у воді Дністровського водосховища та пониззя річки у весняний період під час проведення екологічного попуску.

Також у процесі засідання був представлений аналіз структури та інформаційного наповнення Правил експлуатації дніпровських водосховищ. Громадська рада зазначила, що документ необхідно удосконалювати та запропонувала звернутися до Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи дніпровських та дністровських водосховищ, Державного агентства водних ресурсів та ПрАТ «Укргідроенерго» з пропозицією щодо перегляду зазначених правил.

Крім того присутніх ознайомили з результатами виконаної роботи щодо гармонізації та апроксимації законодавства України до права ЄС в частині якості води і управління водними ресурсами. Було відзначено досить високу результативність процесу, зокрема акцентували увагу на значну кількість затверджених нормативно-правових документів в галузі охорони водних об’єктів.

І на завершення зустрічі, учасники засідання приділили увагу проблемі надмірного надходження фосфатів у водні екосистеми та запропоновано продовжувати роботу щодо обмеження на законодавчому рівні їх використання у миючих засобах.

назад до списку новин

Вибрані новини

Семену Поташнику - 88!

Сьогодні хочемо розповісти про патріарха української гідроенергетики, героя України, Заслуженого енергетика України, голову науково-технічної ради ПрАТ «Укргідроенерго», президента Всеукраїнської громадської організації «Асоціація «Укргідроенерго», члена колегії Міністерства палива та енергетики України Семена Ізрайлевича Поташника, який нині відзначає своє 88-річчя!

Діалог між енергетиками та екологами триває!

Фахівці ПрАТ «Укргідроенерго» взяли участь у першому засіданні Української Гідроенергетичної Платформи, яку було створено за ініціативи Всесвітнього фонду природи (WWF).

Фоторепортаж: Керівництво ПрАТ «Укргідроенерго» здійснило робочий візит філіями компанії

З 21 по 24 травня керівництво Укргідроенерго на чолі із генеральним директором Ігорем Сиротою здійснили робочий візит філіями компанії, побувавши на Каховській, Дніпровській, Середньодніпровській, Кременчуцькій та Канівській гідроелектростанціях.