Меню Офіційна сторінка Укргідроенерго на Facebook Офіцій канал Укргідроенерго на YouTube

Середньодніпровська ГЕС сприяє благоустрою міста Кам’янське!

З метою благоустрою міста Кам’янське, нещодавно мерія міста звернулася до філії «Середньодніпровська ГЕС» ПрАТ «Укргідоенерго» з запитом дозволу на підконтрольній території філії, неподалік від Кам’янської човнової станції відкрити міську зону відпочинку.

Після отримання узгодження мерії було надано дозвіл та розпочалися роботи.

Територію повністю упорядкували, розчистили від порослі, провели зовнішнє освітлення, змонтували лавки і світильники уздовж набережної, створили волейбольний майданчик, встановили вуличні тренажери та дитячий майданчик.

Сьогодні ця частина набережної виглядає як повноцінна, комфортна і затишна рекреаційна зона, щовечора тут збирається багато жителів. Старші люди приходять помилуватися красивим видом, діти - пограти і покататися на гойдалках, сімейні пари влаштовують пікніки.

Крім того, слід зазначити, що під час проведення Дня довкілля працівники філії брали  участь у прибиранні території для підготовки проведення будівельних робіт.

назад до списку новин

Вибрані новини

У філії «Каскад Київських ГЕС і ГАЕС» відбулося тренування з цивільної оборони

17 липня на філії «Каскад Київських ГЕС і ГАЕС» відбулося комплексне об'єктове тренування з цивільної оборони на тему «Дії керівного складу філії, оперативного персоналу, добровільної пожежної дружини, формувань цивільного захисту, аварійно-відновлювальної ланки та призваних спецпідрозділів ДСНС при виникненні пожежі в маслогосподарстві Київської ГАЕС».