Меню Офіційна сторінка Укргідроенерго на Facebook Офіційна сторінка Укргідроенерго на Facebook Офіцій канал Укргідроенерго на YouTube

Спеціалісти Andritz Hydro провели вібраційні вимірювання на гідроагрегатах ДніпроГЕС

З 5 до 11 лютого на філію «Дніпровська ГЕС», у рамках реалізації контрактної угоди, із робочим візитом завітала делегація компанії «Andritz Hydro GmbH».

Під час візиту спеціалістів були проведені вібраційні вимірювання на гідроагрегатах № 1, 2 та 3. Також відбулася нарада щодо вирішення поточних технічних питань.

Нагадаємо, що триває співпраця Укргідроенерго з німецькими та  австрійськими колегами по впровадженню європейського досвіду в українській гідроенергетичній галузі.

Довідка: На сьогодні «Andritz Hydro» є світовим постачальником електромеханічних систем і послуг для гідроелектростанцій і одним з лідерів на світовому ринку обладнання для виробництва гідравлічної енергії. Серед головних досягнень компанії 170-річний досвід виготовлення турбін, поставка більше 30 000 турбін загальною потужністю близько 400 000 МВт та 3500 генераторів загальною потужністю  185 000 МВА.

назад до списку новин

Вибрані новини

На Каховській ГЕС відбулась екскурсія для мешканців Нової Каховки

17 серпня активні і прогресивні батьки Нової Каховки, задля всебічного інформування про історію рідного краю, організувались у групу і завітали зі своїми нащадками на Каховську гідроелектростанцію.