Меню Офіційна сторінка Укргідроенерго на Facebook Офіцій канал Укргідроенерго на YouTube

Спеціалісти Andritz Hydro провели вібраційні вимірювання на гідроагрегатах ДніпроГЕС

З 5 до 11 лютого на філію «Дніпровська ГЕС», у рамках реалізації контрактної угоди, із робочим візитом завітала делегація компанії «Andritz Hydro GmbH».

Під час візиту спеціалістів були проведені вібраційні вимірювання на гідроагрегатах № 1, 2 та 3. Також відбулася нарада щодо вирішення поточних технічних питань.

Нагадаємо, що триває співпраця Укргідроенерго з німецькими та  австрійськими колегами по впровадженню європейського досвіду в українській гідроенергетичній галузі.

Довідка: На сьогодні «Andritz Hydro» є світовим постачальником електромеханічних систем і послуг для гідроелектростанцій і одним з лідерів на світовому ринку обладнання для виробництва гідравлічної енергії. Серед головних досягнень компанії 170-річний досвід виготовлення турбін, поставка більше 30 000 турбін загальною потужністю близько 400 000 МВт та 3500 генераторів загальною потужністю  185 000 МВА.

назад до списку новин

Вибрані новини

Працівники Середньодніпровської ГЕС взяли участь в заході, присвяченому Дню вшанування пам"яті ліквідаторів ЧАЕС

26 квітня працівники філії «Середньодніпровської ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго» взяли участь в заході, присвяченому Дню вшанування пам"яті учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

У Новодністровську пройшов тренінг «Розвиток корпоративної культури і соціальної відповідальності: єдині стандарти і місцеві особливості»

24–25 квітня для керівного складу філій «Дністровська ГЕС» та «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» відбувся дводенний плановий консультаційний тренінг-практикум «Розвиток корпоративної культури і соціальної відповідальності: єдині стандарти і місцеві особливості».

Держводагентством узгоджено режими роботи дніпровських та дністровських водосховищ на травень 2018 року

24 квітня 2018 року у Держводагентстві відбулося засідання Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи дніпровських та дністровських водосховищ на травень 2018 року.