Меню Офіційна сторінка Укргідроенерго на Facebook Офіцій канал Укргідроенерго на YouTube

У філії «Дніпровська ГЕС» експонуються творчі роботи працівників станції

Ми продовжуємо публікувати експозиції творчих робіт працівників компанії та членів їх родин виставки «Весняний сонцесвіт», експонування яких було розпочато 12 лютого на всіх філіях та в апараті управління ПрАТ «Укргідроенерго».

Сьогодні ми презентуємо роботи працівників філії «Дніпровська ГЕС».

Роботи колег із Запоріжжя, вражають своїм різноманіттям. Вишивка нитками та бісером, картини на полотнах і дереві, вироби з бісеру та прикраси доповнюють творчу плеяду «Весняного сонцесвіту».

Всі автори робіт будуть нагороджені заохочувальними призами по закінченню виставки.

Переглянути найкращі роботи з виставки ви можете у галереї.

назад до списку новин

Вибрані новини

Міжнародна співпраця триває

Цього тижня відбулася чергова зустріч представників ПрАТ «Укргідроенерго» та компанії «Andritz Hydro GmbH» в рамках широкого спектру співробітництва.

Продовжується реалізація заходів з комплексної серцево-судинної діагностики працівників Укргідроенерго

З метою профілактики захворювань серцево-судинної системи працівників ПрАТ «Укргідроенерго» та у рамках Меморандуму про співпрацю між Державною установою «Інститут серця Міністерства охорони здоров’я України» та Товариством, продовжується реалізація заходів з комплексної серцево-судинної діагностики працівників філій компанії.

Укргідроенерго та Держенергоефективності започаткували співпрацю у «чистій» енергетиці!

22 червня у м. Вишгород, на території Київської ГЕС, Держенергоефективності та Приватне акціонерне товариство «Укргідроенерго» підписали Меморандум про співробітництво у сфері відновлюваної енергетики.