Меню Офіційна сторінка Укргідроенерго на Facebook Офіцій канал Укргідроенерго на YouTube

У Каневі проходить виставка «Весняний сонцесвіт»

На Канівській філії ПрАТ «Укргідроенерго» демонструють роботи працівників та членів їх родин на виставці, що присвячена початку весни.

На виставці представлені різноманітні жанри декоративно-прикладного мистецтва: вишивка бісером і хрестиком, картини аквареллю та олівцем, в’язання спицями та гачком, прикраси із бісеру, скульптурна ліпка, іграшки ручної роботи.

Усі автори робіт будуть нагороджені заохочувальними призами по закінченню виставки.

Переглянути найкращі роботи з виставок усіх станцій ви можете у галереї.

 

назад до списку новин

Вибрані новини

Міжнародна співпраця триває

Цього тижня відбулася чергова зустріч представників ПрАТ «Укргідроенерго» та компанії «Andritz Hydro GmbH» в рамках широкого спектру співробітництва.

Продовжується реалізація заходів з комплексної серцево-судинної діагностики працівників Укргідроенерго

З метою профілактики захворювань серцево-судинної системи працівників ПрАТ «Укргідроенерго» та у рамках Меморандуму про співпрацю між Державною установою «Інститут серця Міністерства охорони здоров’я України» та Товариством, продовжується реалізація заходів з комплексної серцево-судинної діагностики працівників філій компанії.

Укргідроенерго та Держенергоефективності започаткували співпрацю у «чистій» енергетиці!

22 червня у м. Вишгород, на території Київської ГЕС, Держенергоефективності та Приватне акціонерне товариство «Укргідроенерго» підписали Меморандум про співробітництво у сфері відновлюваної енергетики.