Меню Офіційна сторінка Укргідроенерго на Facebook Офіційна сторінка Укргідроенерго на Facebook Офіцій канал Укргідроенерго на YouTube

Укргідроенерго підбило перші підсумки програми добровільного медичного страхування

З 1 липня 2018 року розпочала свою дію Програма добровільного медичного страхування працівників ПрАТ «Укргідроенерго».

Протягом 1-го кварталу страхові поліси повністю забезпечували покриття витрат співробітників за обраними програмами, у разі настання страхових випадків. Так, серед основних виплат за розділами програми стали: амбулаторно-поліклінічна допомога, стаціонар, забезпечення медикаментами  та стоматологія.

За першими підсумками впроваджена програма добровільного медичного страхування працівників ПрАТ «Укргідроенерго» отримала схвальні відгуки співробітників, відтак збільшилась кількість бажаючих  застрахуватися у наступному кварталі.

Також, варто зазначити, що з 14 вересня розпочав дію договір добровільного страхування наземного автотранспорту в компанії. Всі транспортні дільниці отримали пам’ятку водія з усіма необхідними контактами та планом дій у разі настання страхового випадку.

Серед наступних першочергових завдань Укргідроенерго є страхування спецтехніки та продовження розробки Програми страхового захисту Товариства.

Прес-служба ПрАТ «Укргідроенерго»

назад до списку новин

Вибрані новини

Землі енергетиків тепер належать Каскаду Київських ГЕС та ГАЕС

4 жовтня під час 45-ої сесії Вишгородської міської ради було ухвалено рішення про надання ПрАТ "Укргідроенерго" дозволу на розроблення землевпорядної документації на земельні ділянки під об'єктами та спорудами філії "Каскад Київських ГЕС і ГАЕС" відповідно до меж, визначених затвердженою Рішенням Вишгородської міської ради від 03.07.2018 № 41/13 містобудівною документацією місцевого рівня "Детальний план території, що розташований у м. Вишгород Київської області площею 221,45 га".