Меню Офіційна сторінка Укргідроенерго на Facebook Офіцій канал Укргідроенерго на YouTube

Укргідроенерго підбило підсумки фінансово-господарської діяльності за 2017 рік

ПрАТ Укргідроенерго затвердило до випуску фінансову звітність за рік, що закінчився 31 грудня 2017 року.

Аналіз фінансових показників ПрАТ «Укргідроенерго» за останні роки підтверджує стабільний фінансовий стан і позитивну динаміку розвитку товариства.

Чистий дохід (виручка) товариства у 2017 році склав 5,7 млрд.грн.

Чистий прибуток за результатами 2017 року - 1 465,5 млн. грн. Прибуткова діяльність Товариства протягом останніх 10 років є високим позитивним показником. І це, не зважаючи на високий рівень збитків (витрат), пов’язаних з девальвацією гривні, значним зростанням обсягів обов’язкових податків і зборів.

Коефіцієнт поточної ліквідності склав 1,55, що вказує на достатні можливості погашати поточні зобов’язання у терміновому порядку.

Протягом багатьох років ПрАТ «Укргідроенерго» є сумлінним платником податків. За підсумками роботи у 2017 році товариство сплатило в повному обсязі свої зобов’язання до бюджетів усіх рівнів – 1 966 млн. грн.

ПрАТ «Укргідроенерго» веде бухгалтерський облік і надає фінансову звітність за міжнародними стандартами фінансової звітності. Наразі проводиться аудит фінансової звітності Товариства міжнародною аудиторською компанією BDO.

 

назад до списку новин

Вибрані новини

Міжнародна співпраця триває

Цього тижня відбулася чергова зустріч представників ПрАТ «Укргідроенерго» та компанії «Andritz Hydro GmbH» в рамках широкого спектру співробітництва.

Продовжується реалізація заходів з комплексної серцево-судинної діагностики працівників Укргідроенерго

З метою профілактики захворювань серцево-судинної системи працівників ПрАТ «Укргідроенерго» та у рамках Меморандуму про співпрацю між Державною установою «Інститут серця Міністерства охорони здоров’я України» та Товариством, продовжується реалізація заходів з комплексної серцево-судинної діагностики працівників філій компанії.

Укргідроенерго та Держенергоефективності започаткували співпрацю у «чистій» енергетиці!

22 червня у м. Вишгород, на території Київської ГЕС, Держенергоефективності та Приватне акціонерне товариство «Укргідроенерго» підписали Меморандум про співробітництво у сфері відновлюваної енергетики.