Меню Офіційна сторінка Укргідроенерго на Facebook Офіцій канал Укргідроенерго на YouTube

Укргідроенерго продовжує співпрацю з Інститутом серця

У рамках співпраці між Державною установою «Інститут серця Міністерства охорони здоров’я України» та ПрАТ «Укргідроенерго» 2 лютого в апараті управління відбулась робоча зустріч представників компанії з директором Інституту серця Борисом Тодуровим.

Нагадаємо, що 5 жовтня відбулося підписання Меморандуму між Інститутом серця та Товариством, співпраця яких орієнтована на фахову і цілеспрямовану  сучасну систему медичної діагностики та лікування співробітників Укргідроенерго, а також забезпечення формування здорового та соціально захищеного трудового колективу.

Під час зустрічі Борис Тодуров прозвітував, що за час проведення першого етапу медичного огляду співробітників компанії було обстежено 360 чоловік з 9 філій Товариства.

«Серед 360 чоловік було виявлено, що 67 працівників потребують спеціального лікування, в тому числі і оперативного втручання», - підкреслив Б. Тодуров.

На сьогодні компанія розглядає можливість здійснення фінансової допомоги співробітникам, котрим необхідне лікування.

Варто зазначити, що цьогоріч буде розпочато другий етап обстежень співробітників компанії в усіх регіонах відповідно до рекомендацій медичних служб філій.

 

назад до списку новин

Вибрані новини

Семену Поташнику - 88!

Сьогодні хочемо розповісти про патріарха української гідроенергетики, героя України, Заслуженого енергетика України, голову науково-технічної ради ПрАТ «Укргідроенерго», президента Всеукраїнської громадської організації «Асоціація «Укргідроенерго», члена колегії Міністерства палива та енергетики України Семена Ізрайлевича Поташника, який нині відзначає своє 88-річчя!

Діалог між енергетиками та екологами триває!

Фахівці ПрАТ «Укргідроенерго» взяли участь у першому засіданні Української Гідроенергетичної Платформи, яку було створено за ініціативи Всесвітнього фонду природи (WWF).

Фоторепортаж: Керівництво ПрАТ «Укргідроенерго» здійснило робочий візит філіями компанії

З 21 по 24 травня керівництво Укргідроенерго на чолі із генеральним директором Ігорем Сиротою здійснили робочий візит філіями компанії, побувавши на Каховській, Дніпровській, Середньодніпровській, Кременчуцькій та Канівській гідроелектростанціях.