Меню Офіційна сторінка Укргідроенерго на Facebook Офіцій канал Укргідроенерго на YouTube

«Укргідроенерго» за інновації: у Каневі встановили «сонячну» лавку для зарядки ґаджетів

Напередодні Дня міста у Каневі за сприяння ПрАТ «Укргідроенерго» встановили лавку з вбудованим сонячним модулем, завдяки якому можна заряджати мобільні пристрої.

«Сонячна» лавка SolarBench – це лавка з вбудованим у спинку сонячним модулем потужністю у 40 Вт. В літню сонячну погоду модуль виробляє до 200 Вт енергії за годину, цієї енергії достатньо для того, щоб за добу зарядити від 20 до 30 смартфонів. На фасаді коробу розміщені 4 USB порти, якими можна скористуватися для підзарядки електронних приладів.  

Урочисто перерізати стрічку з нагоди встановлення «сонячної» лавки випала честь директору філії «Канівська ГЕС» Василеві Гриню.

«Добробут людей – це ключовий пріоритет «Укргідроенерго». Де б ми не працювали, всюди ми налагоджуємо дружні довірливі відносини з громадами. Тому наш гендиректор Ігор Сирота і підтримав ініціативу зі встановлення цієї лавки. Вона не проста, а «сонячна». І це символізує один важливий факт – без розвитку гідроенергетики не можливий розвиток сонячної енергетики. Кожен, хто прагне кращого і більш чистого майбутнього для України, має цей факт усвідомити. А канівцям напередодні Дня міста бажаю добробуту і процвітання!», – зауважив Василь Гринь.

Варто зазначити, що «сонячну» лавку SolarBench встановлено в рамках програми соціальних ініціатив ПрАТ «Укргідроенерго» за особистого сприяння генерального директора Ігоря Сироти.

 

назад до списку новин

Вибрані новини

Відкрите обговорення Правил експлуатації водосховищ Дністровського каскаду ГЕС і ГАЕС - шлях до налагодження системного діалогу

14 червня 2018 року в Орхуцькому інформаційно-просвітницькому центрі Міністерства екології та природних ресурсів України за ініціативи проекту ГЕФ/ОБСЕ «Сприяння транскордонної співпраці та комплексному управлінню водними ресурсами в басейні річки Дністер» відбувся розгляд коментарів та рекомендації до проекту Правил експлуатації водосховищ Дністровського каскаду ГЕС і ГАЕС.

Громадська рада при Держводагентстві підвела підсумки еколого-репродукційного попуску

14 червня Громадська рада при Держводагентстві України провела робоче засідання і розглянула низку питань щодо досвіду громадських організацій з екологічного інформування громад про проблеми водних ресурсів, впливу планованих гідроенергетичних об’єктів на водні екосистеми та результатів проведення еколого-репродукційного попуску на річці Дністер у 2018 році.