Меню Офіційна сторінка Укргідроенерго на Facebook Офіцій канал Укргідроенерго на YouTube

Уряд вніс зміни до фінансового плану ПрАТ «Укргідроенерго» на 2018 рік

7 лютого 2018 року Кабінетом Міністрів України прийнято розпорядження «Про внесення змін до фінансового плану ПрАТ «Укргідроенерго» на 2018 рік».

Зміни до фінансового плану ПрАТ «Укргідроенерго» на 2018 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №988, внесено у зв`язку із затвердженням НКРЕКП тарифів на відпуск електричної енергії ПрАТ «Укргідроенерго», збільшенням обсягів виробництва електроенергії на 2018 рік, відповідно до затвердженого уточненого прогнозного балансу електроенергії ОЕС України, а також зміною інвестиційної програми Товариства.

Затвердження скоригованого фінансового плану дозволить сконцентрувати ПрАТ «Укргідроенерго» необхідні фінансові ресурси на впровадження прибуткової фінансово-господарської діяльності.

Скоригованим фінансовим планом передбачено зменшення середнього тарифу на відпуск електричної енергії з 79,23 коп./кВтг до 70,20 коп./кВтг або на 11,4 %.

Виконання фінансового плану забепечить отримання Товариством чистого прибутку у розмірі 2,54 млрд грн, що на 0,85 млрд грн більше від прогнозного показника 2017 року.

Надходження податків та зборів до державного та місцевих бюджетів України відповідно до фінансового плану заплановано в сумі 1,85 млрд гривень.

 

назад до списку новин

Вибрані новини

Семену Поташнику - 88!

Сьогодні хочемо розповісти про патріарха української гідроенергетики, героя України, Заслуженого енергетика України, голову науково-технічної ради ПрАТ «Укргідроенерго», президента Всеукраїнської громадської організації «Асоціація «Укргідроенерго», члена колегії Міністерства палива та енергетики України Семена Ізрайлевича Поташника, який нині відзначає своє 88-річчя!

Діалог між енергетиками та екологами триває!

Фахівці ПрАТ «Укргідроенерго» взяли участь у першому засіданні Української Гідроенергетичної Платформи, яку було створено за ініціативи Всесвітнього фонду природи (WWF).

Фоторепортаж: Керівництво ПрАТ «Укргідроенерго» здійснило робочий візит філіями компанії

З 21 по 24 травня керівництво Укргідроенерго на чолі із генеральним директором Ігорем Сиротою здійснили робочий візит філіями компанії, побувавши на Каховській, Дніпровській, Середньодніпровській, Кременчуцькій та Канівській гідроелектростанціях.