Меню Офіційна сторінка Укргідроенерго на Facebook Офіційна сторінка Укргідроенерго на Facebook Офіцій канал Укргідроенерго на YouTube

В Укргідроенерго продовжується реалізація заходів з комплексної серцево-судинної діагностики працівників

5 жовтня, з метою профілактики захворювань серцево-судинної системи працівників Укргідроенерго та у рамках Меморандуму про співпрацю між Державною установою «Інститут серця Міністерства охорони здоров’я України» та Товариством, у філію «Середньодніпровська ГЕС» завітали кардіологи

Висококваліфіковані лікарі привезли з собою сучасне обладнання, у тому числі і спеціалізований комплекс УЗД для діагностики, за допомогою якого кожен охочий працівник зміг пройти обстеження.

За результатами обстежень у філії «Середньодніпровська ГЕС» були проведені індивідуальні консультації та надані рекомендації щодо подальшого дообстеження та лікування.

Варто зазначити, що це вже другий етап обстежень співробітників компанії в усіх регіонах. 

Попередньо ми повідомляли, що філію «Каховська ГЕС ім. П.С. Непорожнього» відвідали лікарі з функціональної діагностики, кардіолог та кардіохірург вищої категорії Інституту серця.

Прес-служба ПрАТ «Укргідроенерго»

назад до списку новин

Вибрані новини

На Київській ГЕС відбулося протиаварійне об’єктове тренування з цивільної оборони

16 жовтня у філії «Каскад Київських ГЕС і ГАЕС» відбулося протиаварійне об’єктове тренування з цивільної оборони на тему «Відпрацювання дій керівного складу філії, оперативного персоналу, добровільної пожежної дружини, формувань цивільного захисту, аварійно-відновлювальної ланки та призваних спецпідрозділів ДСНС у випадку загрози, або виникнення аварійної ситуації по затопленню машинного залу електростанції, та організація ліквідації наслідків аварії».