Меню Офіційна сторінка Укргідроенерго на Facebook Офіцій канал Укргідроенерго на YouTube

В Укргідроенерго відбулось засідання проектної групи «Трансфер сучасних європейських технологій»

16 листопада у засіданні робочої групи щодо реалізації проекту «Трансфер сучасних європейських технологій для гідроенергетики України» взяли участь міський голова міста Новодністровськ Анатолій Болдашев, виконавчий директор ГО «Центр регіонального розвитку» Олеся Панасюк та представники Укргідроенерго.

Під час зустрічі були обговорені  основні напрями співпраці та подальшого виконання планів щодо втілення спільного проекту Укргідроенерго та Andritz Hydro.

Укргідроенерго завжди реагує на вимоги часу, а тому основними цілями в рамках проекту визначено: підвищення кваліфікації фахівців, здобуття ними досвіду, освоєння інновацій у сфері гідроенергетики та застосування їх на практиці; створення науково-практичного центру з метою трансферу європейських технологій  для розробки проектів ГЕС та ГАЕС відповідно до світових стандартів; популяризація гідроенергетики не лише серед працівників компанії,  а й у суспільстві з метою збільшення висококваліфікованих кадрів.

У рамках розробки реалізації проекту, громадська організація «Центр регіонального розвитку» підготувала проект «Дністровський кластер 2017-2026». Ним планується охопити 6 областей: Хмельницьку, Тернопільську, Львівську, Вінницьку, Івано-Франківську та Чернівецьку, а в Новодністровську, місті гідроенергетиків, створити візит-центр, локацію інноваційних технологій та демонстраційне містечко.

«Ми вважаємо, що вже у 2018 році варто попрацювати над розробкою необхідної документації для втілення проекту та підготовкою кадрового потенціалу, а саме: IT- спеціалістів, гідів-екскурсоводів, екологів та  інженерів»,  – наголосила  Олеся Панасюк.

Реалізація проекту розпочнеться в місті Новодністровськ Чернівецької області. Готовність до співпраці висловив міський голова Анатолій Болдашев:

«Новодністровськ має прекрасні  транскордонні та гідроенергетичні можливості. У нас є три станції, сотні висококваліфікованих фахівців.  Де ж іще, як не у нас реалізовувати такі проекти?! Вважаю, сьогодні дуже важливо правильно спрямовувати сучасну молодь, передавати їй  науково-технічні знання та досвід ! І необхідно це робити застосовуючи європейську практику та ноу-хау, щоб йти в ногу з прогресивним світом! Ми готові до співпраці і активно братимемо участь в такому проекті».

Підсумовуючи результати зустрічі, Олександр Круш, заступник генерального директора Укргідроенерго, зазначив, що «світова та Європейська енергетична спільнота визнає українську гідроенергетику прогресивною. І реалізація цього проекту стане вагомим внеском у майбутнє генерації!»

назад до списку новин

Вибрані новини

Працівники Середньодніпровської ГЕС взяли участь в заході, присвяченому Дню вшанування пам"яті ліквідаторів ЧАЕС

26 квітня працівники філії «Середньодніпровської ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго» взяли участь в заході, присвяченому Дню вшанування пам"яті учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

У Новодністровську пройшов тренінг «Розвиток корпоративної культури і соціальної відповідальності: єдині стандарти і місцеві особливості»

24–25 квітня для керівного складу філій «Дністровська ГЕС» та «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» відбувся дводенний плановий консультаційний тренінг-практикум «Розвиток корпоративної культури і соціальної відповідальності: єдині стандарти і місцеві особливості».

Держводагентством узгоджено режими роботи дніпровських та дністровських водосховищ на травень 2018 року

24 квітня 2018 року у Держводагентстві відбулося засідання Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи дніпровських та дністровських водосховищ на травень 2018 року.