Меню Офіційна сторінка Укргідроенерго на Facebook Офіцій канал Укргідроенерго на YouTube

«Весняний сонцесвіт» на Каховській ГЕС

Ми продовжуємо розповідати про проведення виставки родин енергетиків «Весняний сонцесвіт». І сьогодні презентуємо експозицію робіт працівників Каховської ГЕС.

Енергетики цієї станції виявили свої здібності у різних жанрах. Серед творчих талантів: і малювання олією та аквареллю, виготовлення декоративних елементів із бісеру та текстилю, створення унікальних народних оберегів із природних матеріалів, складання орігамі та ін.

Переглянути найкращі роботи з виставок усіх станцій ви можете у галереї.

назад до списку новин

Вибрані новини

Відкрите обговорення Правил експлуатації водосховищ Дністровського каскаду ГЕС і ГАЕС - шлях до налагодження системного діалогу

14 червня 2018 року в Орхуцькому інформаційно-просвітницькому центрі Міністерства екології та природних ресурсів України за ініціативи проекту ГЕФ/ОБСЕ «Сприяння транскордонної співпраці та комплексному управлінню водними ресурсами в басейні річки Дністер» відбувся розгляд коментарів та рекомендації до проекту Правил експлуатації водосховищ Дністровського каскаду ГЕС і ГАЕС.

Громадська рада при Держводагентстві підвела підсумки еколого-репродукційного попуску

14 червня Громадська рада при Держводагентстві України провела робоче засідання і розглянула низку питань щодо досвіду громадських організацій з екологічного інформування громад про проблеми водних ресурсів, впливу планованих гідроенергетичних об’єктів на водні екосистеми та результатів проведення еколого-репродукційного попуску на річці Дністер у 2018 році.