Меню Офіційна сторінка Укргідроенерго на Facebook Офіцій канал Укргідроенерго на YouTube

У філії "Дністровська ГЕС" відкрито експозицію творчих робіт "Весняний сонцесвіт"

У рамках концепції корпоративної соціальної відповідальності працівники філії «Дністровська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго» представили виставку творчих робіт «Весняний сонцесвіт», що присвячена весні, сонцю і теплу.

За допомогою інформативної роботи у сфері гідроенергетики вдалося виявити таланти наших співробітників у декоративно-прикладному мистецтві, а саме: вишивка картин та одягу, різьбярство, виготовлення сувенірно-подарункових виробів з металу, малюнок олівцем та аквареллю.

Особливістю цієї виставки є  добірка віршів авторства енергетиків Дністровської ГЕС та вітрильний флот у пляшках. Експозицію урочисто відкрив директор філії В’ячеслав Клим.

Усі учасники по закінченню виставки будуть нагороджені заохочувальними призами.

Переглянути найкращі роботи з виставки ви можете у галереї.

назад до списку новин

Вибрані новини

Міжнародна співпраця триває

Цього тижня відбулася чергова зустріч представників ПрАТ «Укргідроенерго» та компанії «Andritz Hydro GmbH» в рамках широкого спектру співробітництва.

Продовжується реалізація заходів з комплексної серцево-судинної діагностики працівників Укргідроенерго

З метою профілактики захворювань серцево-судинної системи працівників ПрАТ «Укргідроенерго» та у рамках Меморандуму про співпрацю між Державною установою «Інститут серця Міністерства охорони здоров’я України» та Товариством, продовжується реалізація заходів з комплексної серцево-судинної діагностики працівників філій компанії.

Укргідроенерго та Держенергоефективності започаткували співпрацю у «чистій» енергетиці!

22 червня у м. Вишгород, на території Київської ГЕС, Держенергоефективності та Приватне акціонерне товариство «Укргідроенерго» підписали Меморандум про співробітництво у сфері відновлюваної енергетики.