Меню Офіційна сторінка Укргідроенерго на Facebook Офіцій канал Укргідроенерго на YouTube

Вишгород інноваційний: у місті встановлено першу «сонячну» лавку для зарядки гаджетів

В рамках програми соціальних ініціатив, що входить до концепції корпоративної соціальної відповідальності ПрАТ «Укргідроенерго», продовжується впровадження інновацій у містах-супутниках ГЕС та ГАЕС компанії.

Днями, з нагоди Дня міста, у Вишгороді  за сприяння ПрАТ «Укргідроенерго» встановили лавку з вбудованим у спинку сонячним модулем, завдяки якому можна заряджати мобільні пристрої.

«Сонячна» лавка SolarBench – це лавка з вбудованим сонячним модулем потужністю у 40 Вт.  В літню сонячну погоду модуль виробляє до 200 Вт енергії за годину, цієї енергії достатньо для того, щоб за добу зарядити від 20 до 30 смартфонів. На фасаді коробу розміщені 4 USB порти, якими можна скористуватися для підзарядки електронних приладів.  

Лавка встановлена на дитячому майданчику біля Вишгородської районної державної адміністрації в рамках програми соціальних ініціатив компанії «Укргідроенерго» за сприяння особисто генерального директора Ігоря Сироти.

Варто зазначити, що  нещодавно, напередодні Дня міста, «сонячну» лавку SolarBench було урочисто подаровано місту Каневу.

назад до списку новин

Вибрані новини

Відкрите обговорення Правил експлуатації водосховищ Дністровського каскаду ГЕС і ГАЕС - шлях до налагодження системного діалогу

14 червня 2018 року в Орхуцькому інформаційно-просвітницькому центрі Міністерства екології та природних ресурсів України за ініціативи проекту ГЕФ/ОБСЕ «Сприяння транскордонної співпраці та комплексному управлінню водними ресурсами в басейні річки Дністер» відбувся розгляд коментарів та рекомендації до проекту Правил експлуатації водосховищ Дністровського каскаду ГЕС і ГАЕС.

Громадська рада при Держводагентстві підвела підсумки еколого-репродукційного попуску

14 червня Громадська рада при Держводагентстві України провела робоче засідання і розглянула низку питань щодо досвіду громадських організацій з екологічного інформування громад про проблеми водних ресурсів, впливу планованих гідроенергетичних об’єктів на водні екосистеми та результатів проведення еколого-репродукційного попуску на річці Дністер у 2018 році.