Меню Офіційна сторінка Укргідроенерго на Facebook Офіційна сторінка Укргідроенерго на Facebook Офіцій канал Укргідроенерго на YouTube

Завершилася XIV Спартакіада профспілки працівників енергетики

Змагання тривали з 6 по 10 червня для всіх працівників енергетичної промисловості, участь у яких взяли і представники Укргідроенерго.

Серед програмних видів спорту XIV Всеукраїнської Спартакіади працівників енергетики та електротехнічної промисловості України були армспорт, волейбол, гирьовий спорт, настільний теніс, футзал, шахи та шашки. Київська обласна профспілка була представлена у мініфутболі, волейболі та шахах (Карманюк Віктор).

Зауважимо, що до участі у фінальних змаганнях допускаються лише переможці попередніх змагань на рівні територіальних галузевих профоб’єднань. Тож вперше за історію Спартакіади енергетики Київської профспілки здобули призове місце у футбольних змаганнях – за результатами ігор з Луганською та Ладижинською командами кияни вибороли бронзу.

Волейболісти Укргідроенерго впевнено подолали груповий етап: дві перемоги над опонентами з рахунком 2:0 та вихід до фіналу. На фінішній прямій відбулась зустріч на полі з командою «Одеса-кабель», якій гідроенергетики поступилися 1-м місцем. Срібні медалі стали надбанням нашої команди.

Незважаючи на хороші результати, команда Київської профспілки залишається за межами міжгалузевої спартакіади, яка відбудеться у вересні цього року та збере усі переможні команди енергетичної галузі.

Бажаємо їм успіхів!

назад до списку новин

Вибрані новини

На Каховській ГЕС відбулась екскурсія для мешканців Нової Каховки

17 серпня активні і прогресивні батьки Нової Каховки, задля всебічного інформування про історію рідного краю, організувались у групу і завітали зі своїми нащадками на Каховську гідроелектростанцію.