Меню Офіційна сторінка Укргідроенерго на Facebook Офіцій канал Укргідроенерго на YouTube

Завершилася XIV Спартакіада профспілки працівників енергетики

Змагання тривали з 6 по 10 червня для всіх працівників енергетичної промисловості, участь у яких взяли і представники Укргідроенерго.

Серед програмних видів спорту XIV Всеукраїнської Спартакіади працівників енергетики та електротехнічної промисловості України були армспорт, волейбол, гирьовий спорт, настільний теніс, футзал, шахи та шашки. Київська обласна профспілка була представлена у мініфутболі, волейболі та шахах (Карманюк Віктор).

Зауважимо, що до участі у фінальних змаганнях допускаються лише переможці попередніх змагань на рівні територіальних галузевих профоб’єднань. Тож вперше за історію Спартакіади енергетики Київської профспілки здобули призове місце у футбольних змаганнях – за результатами ігор з Луганською та Ладижинською командами кияни вибороли бронзу.

Волейболісти Укргідроенерго впевнено подолали груповий етап: дві перемоги над опонентами з рахунком 2:0 та вихід до фіналу. На фінішній прямій відбулась зустріч на полі з командою «Одеса-кабель», якій гідроенергетики поступилися 1-м місцем. Срібні медалі стали надбанням нашої команди.

Незважаючи на хороші результати, команда Київської профспілки залишається за межами міжгалузевої спартакіади, яка відбудеться у вересні цього року та збере усі переможні команди енергетичної галузі.

Бажаємо їм успіхів!

назад до списку новин

Вибрані новини

Обґрунтування необхідності перспективних наукових досліджень на дніпровських і дністровських водосховищах

У статті журналу "Гідроенергетика України" (№1-2, 2018 р.) наголошено на необхідності комплексного підходу щодо розвитку гідроенергетичного потенціалу та сталості захисних споруд із захисту від затоплення та підтоплення на Каховському водосховищі, сучасної та перспективної водогосподарської складової формування якості води Канівського водосховища, необхідності продовження комплексних наукових досліджень із розроблення міждержавних Правил експлуатації дністровських водосховищ.

Відкрите обговорення Правил експлуатації водосховищ Дністровського каскаду ГЕС і ГАЕС - шлях до налагодження системного діалогу

14 червня 2018 року в Орхуцькому інформаційно-просвітницькому центрі Міністерства екології та природних ресурсів України за ініціативи проекту ГЕФ/ОБСЕ «Сприяння транскордонної співпраці та комплексному управлінню водними ресурсами в басейні річки Дністер» відбувся розгляд коментарів та рекомендації до проекту Правил експлуатації водосховищ Дністровського каскаду ГЕС і ГАЕС.