Меню Офіційна сторінка Укргідроенерго на Facebook Офіційна сторінка Укргідроенерго на Facebook Офіцій канал Укргідроенерго на YouTube

Завершилася XIV Спартакіада профспілки працівників енергетики

Змагання тривали з 6 по 10 червня для всіх працівників енергетичної промисловості, участь у яких взяли і представники Укргідроенерго.

Серед програмних видів спорту XIV Всеукраїнської Спартакіади працівників енергетики та електротехнічної промисловості України були армспорт, волейбол, гирьовий спорт, настільний теніс, футзал, шахи та шашки. Київська обласна профспілка була представлена у мініфутболі, волейболі та шахах (Карманюк Віктор).

Зауважимо, що до участі у фінальних змаганнях допускаються лише переможці попередніх змагань на рівні територіальних галузевих профоб’єднань. Тож вперше за історію Спартакіади енергетики Київської профспілки здобули призове місце у футбольних змаганнях – за результатами ігор з Луганською та Ладижинською командами кияни вибороли бронзу.

Волейболісти Укргідроенерго впевнено подолали груповий етап: дві перемоги над опонентами з рахунком 2:0 та вихід до фіналу. На фінішній прямій відбулась зустріч на полі з командою «Одеса-кабель», якій гідроенергетики поступилися 1-м місцем. Срібні медалі стали надбанням нашої команди.

Незважаючи на хороші результати, команда Київської профспілки залишається за межами міжгалузевої спартакіади, яка відбудеться у вересні цього року та збере усі переможні команди енергетичної галузі.

Бажаємо їм успіхів!

назад до списку новин

Вибрані новини

Землі енергетиків тепер належать Каскаду Київських ГЕС та ГАЕС

4 жовтня під час 45-ої сесії Вишгородської міської ради було ухвалено рішення про надання ПрАТ "Укргідроенерго" дозволу на розроблення землевпорядної документації на земельні ділянки під об'єктами та спорудами філії "Каскад Київських ГЕС і ГАЕС" відповідно до меж, визначених затвердженою Рішенням Вишгородської міської ради від 03.07.2018 № 41/13 містобудівною документацією місцевого рівня "Детальний план території, що розташований у м. Вишгород Київської області площею 221,45 га".