Особиста думка

27 Лютого 2019
Ексклюзивне інтерв’ю генерального директора ПрАТ «Укргідроенерго» Ігоря Сироти виданню «Рейтинг. Бізнес в офіційних цифрах».
22 Жовтня 2018
«Можу коротко сказати: українська гідроенергетика – це наша гордість!»
12 Вересня 2018
Інтерв’ю Ігоря Сироти для квітневого номеру журналу ДП "ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ".
12 Вересня 2018
Про перспективи української гідроенергетики, формування ціни на електроенергію, стан дамб, екологію та чи здатна Україна забезпечити себе енергією говорили з генеральним директором ПрАТ "Укргідроенерго" Ігорем Сиротою
11 Вересня 2018
Днями Державна фіскальна служба України опублікувала список ТОП-100 підприємств, які перерахували в минулому році до державного бюджету найбільші податки. Серед небагатьох держпідприємств, які увійшли до цього списоку, опинилось і ПрАТ «Укргідроенерго» - найбільша гідрогенеруюча компанія країни, яка об'єднує шість дніпровських гідроелектростанцій (Київську, Канівську, Кременчуцьку, Середньодніпровську, Дніпровську, Каховську), Дністровську ГЕС, а також Київську та Дністровську гідроакумулюючі електростанції (ГАЕС).
11 Вересня 2018
Якось під час чергового тренінгу, що проводився на базі Дністровської ГАЕС з ініціативи компанії «Укргідроенерго», я помітила молоду дівчину, що одразу видалась мені знайомою. Упродовж дня я час від часу приглядалась до Оксани (як значилось у її бейджику). І вже згодом прізвище «Гуляєва» одразу розставило усі крапки «над і». Провідний фахівець з питань екології ПрАТ «Укргідроенерго» виявилась ученицею Новодністровської гімназії, випускницею 1999-го року школи № 3, де я колись працювала!
16 Серпня 2018
З серпня зменшуватиметься споживання вугілля за рахунок роботи атомних та гідроелектростанцій.
Підписка на Особиста думка