Соціальні

21 Травня 2019
На Каховській ГЕС ім. П. С. Непорожнього з екскурсією побувало близько 200 учнів з Новокаховських загальноосвітніх шкіл №2 та №4, студенти Каховського Державного агротехнічного коледжу, Новокаховського приладобудівного технікуму, Бобринецького коледжу ім. В. Порика Білоцерківського НАУ, а також учні Херсонського навчально-курсового комбінату «Професіонал».
20 Травня 2019
Відбулася зустріч трудового колективу апарату управління Укргідроенерго та філії «Каскад київських ГЕС і ГАЕС» з представниками страхової компанії.
17 Травня 2019
Цьогоріч, 16 травня, українці відзначали День вишиванки особливо урочисто.
16 Травня 2019
Українська вишиванка - це національна святиня! Вона символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь!
11 Травня 2019
Цьогоріч 12 травня в Україні відзначають чудове свято – День Матері!
11 Травня 2019
Напередодні відзначення Дня матері, який традиційно відзначають у другу неділю травня, в Укргідроенерго відбувся майстер-клас з виготовлення традиційних народних ляльок-оберегів.
11 Травня 2019
В рамках Стратегії корпоративної соціальної відповідальності Укргідроенерго, на станціях компанії пройшла акція «Збережемо довкілля – збережемо планету».
08 Травня 2019
8 травня Україна відзначає День пам’яті та примирення. У цей день прийнято вшановувати подвиг українського народу, його визначний внесок у перемогу в Другій світовій війні.
26 Квітня 2019
Напередодні Великодня, найбільш очікуваного свята серед християн, до Укргідроенерго завітали майстри-писанкарі, котрі провели для співробітників та їх дітей захоплюючий майстер-клас по розпису пряників та великодніх яєць. Учасники майстер-класу дізналися про зміст закодованих символів, які використовували наші пращури при виготовленні писанок.
19 Квітня 2019
18 та 19 квітня в апараті управління компанії відбувся майстер-клас із писанкарства та розпису пряників для гідроенергетиків та їхніх дітей.
Підписка на Соціальні