Соціальні

18 Березня 2019

Екскурсія відбувалась за сприяння та підтримки  молодіжної громадської організації «Альфа МТР», члени якої стверджують, що нові враження і емоції – це саме те, чого діти потребують найбільше, що во

26 Лютого 2019

Учасники заняття мали можливість ознайомитись з роботою станції та оглянути її виробничі потужності.

19 Лютого 2019

Захід відбувався на Полтавщині, на гірськолижному курорті «Сорочин Яр».

18 Лютого 2019

Владислав Полянський віддав гідроенергетиці понад 45 років. Чоловік брав участь у будівництві Київської ГЕС, пройшов шлях від слюсаря до  майстра турбінного цеху.

12 Лютого 2019

Під час події було створено витвори мистецтва та проведено аукціон.

05 Лютого 2019

У школі проведено ряд заходів, у тому числі, зустрічей з тими, хто захищав Україну на Сході. Аби зберегти пам'ять про ці зустрічі, в гімназії вирішили створити куточок Слави.

28 Січня 2019

Витрати по виготовленню табличок із іменами і портретами бійців взяли на себе партнери - філія «Канівська ГЕС» ПрАТ "Укргідроенерго".

23 Січня 2019

Участь у нараді взяли керівники структурних підрозділів, міських та районних філій Херсонського обласного центру зайнятості, представники місцевої влади.

21 Січня 2019

Енергетики побували у національному музеї мистецтв - Музеї д’Орсе, де змогли  переглянути шедеври світового мистецтва, зокрема ознайомилися з роботами Моне, Деґа, Ренуара, Ван Гога.

Підписка на Соціальні