Заходи

23 Травня 2019
23 травня професіонали з антикорупційної діяльності філій Укргідроенерго відвідали семінар-лекцію «Основні вимоги та завдання, які покладаються на професіоналів з антикорупційної діяльності в частині реалізації стандартів і процедур, передбачених Антикорупційної програмою ПрАТ «Укргідроенерго», заходи з усунення корупційних ризиків у діяльності компанії».
23 Травня 2019
У вівторок у Парижі відкрився Всесвітній конгрес з питань гідроенергетики, де делегати обмінювалися думками щодо ролі гідроенергетики, щоб допомогти країнам досягти національних пріоритетів та забезпечити соціальні, економічні та екологічні вигоди для громад.
21 Травня 2019
На Каховській ГЕС ім. П. С. Непорожнього з екскурсією побувало близько 200 учнів з Новокаховських загальноосвітніх шкіл №2 та №4, студенти Каховського Державного агротехнічного коледжу, Новокаховського приладобудівного технікуму, Бобринецького коледжу ім. В. Порика Білоцерківського НАУ, а також учні Херсонського навчально-курсового комбінату «Професіонал».
20 Травня 2019
Відбулася зустріч трудового колективу апарату управління Укргідроенерго та філії «Каскад київських ГЕС і ГАЕС» з представниками страхової компанії.
17 Травня 2019
Цьогоріч, 16 травня, українці відзначали День вишиванки особливо урочисто.
16 Травня 2019
Українська вишиванка - це національна святиня! Вона символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь!
14 Травня 2019
14 травня у Парижі розпочав роботу Всесвітній конгрес гідроенергетики (World Hydropower Congress).
13 Травня 2019
У рамках співпраці між Укргідроенерго та Амбасадором відновлюваної енергії Русланою Лижичко, на Каховській ГЕС відбулася зйомка некомерційного короткометражного фільму.
08 Травня 2019
8 травня Україна відзначає День пам’яті та примирення. У цей день прийнято вшановувати подвиг українського народу, його визначний внесок у перемогу в Другій світовій війні.
Підписка на Заходи