Все буде Україна!

Запрошуємо 7 липня на екологічний захід «День Дніпра-2019»!

Запрошуємо 7 липня на екологічний захід «День Дніпра-2019»!

Анонс
""
7 липня у Києві на Оболонській набережній відбудеться святкування Дня Дніпра!

День Дніпра - це не просто еко-фест, а платформа дій, місією якої є привернути увагу суспільства до питань стану водних ресурсів, зокрема річки Дніпро.

Святкування стане поєднанням у одному заході розваг з екологічною складовою, чилінгу та майстер-класів. У рамках святкувань відбудеться обговорення інституційних змін у водному секторі України та впровадження нової філософії управління водними ресурсами за басейновим принципом, зокрема підготовку Плану управління річковим басейном Дніпра за підтримки ЄС.

Під час  заходу відбудеться видовищний переплив Дніпра «Swim across Dnipro». Дистанція, яку долатимуть плавці – 500 метрів.

У рамках святкувань проходитиме зариблення Дніпра, де кожен може стати учасником цього дійства. Зокрема, до річки буде випущено стерлядь. Це червонокнижний вид риби, що має велике значення для відновлення рибогосподарського потенціалу та підтримання сталих запасів риби у Дніпрі.

Для дітей буде облаштовано аква-містечко, де вони малюватимуть, танцюватимуть, отримуватимуть призи та дізнаються, що таке «водний слід».

На гостей святкування також чекатиме флешмоб «Водні мавки», любителі риболовлі матимуть гарну можливість позмагатися у вправності зі спінінгом, а на завершення заходу - концерт і пінна дискотека.

В заході запланована участь:

  • заступник Міністра екології та природних ресурсів України Микола Кузьо,
  • керівник відділу програм зовнішньої допомоги ЄС Представництва Європейського Союзу в Україні Йоганнес Бауер,
  • голова Держводагентства Ірина Овчаренко,
  • голова Держрибагентства Ярослав Бєлов,
  • генеральний директор ПрАТ «Укргідроенерго» Ігорь Сирота.

Організатор заходу Держводагентство, за підтримки Мінприроди, Держрибагентства, Регіонального проекту ЄС «Водна ініціатива плюс» (EUWI+), ПрАТ «Укргідроенерго», AQUAMAN 3.8, БУВР середнього Дніпра, Київської міської державної адміністрації, Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації.

Місце проведення: вул. Оболонська набережна, 1, біля Саду каменів.

Всі ті, кому небайдужа головна річка України – Дніпро, долучейтесь до заходу.

Поділитися: