Наглядова рада

"Укргідроенерго" здійснює масштабну реформу корпоративного управління. Мета перетворень - побудова високоефективної операційної моделі ведення бізнесу.

У рамках реорганізації впроваджується Наглядова рада, до складу якої увійдуть незалежні директори. Розробляється для введення система оцінки роботи та її розподіл залежно від складності й важливості, рівня відповідальності працівника за прийняті рішення, необхідності спеціальних знань або навичок у роботі, впливу на загальний результат тощо.

Організаційна структура товариства буде зорієнтована на ефективне й швидке прийняття рішень та здійснення загальної стратегії. За реалізацію перспективних напрямів розвитку відповідатимуть спеціальні структурні одиниці (як приклад):

 • за фінансово-економічну функцію - єдиний управлінській центр фінансово економічної політики
 • бюджетно- інвестиційний комітет прийматиме дійові рішення щодо розподілу ресурсів та доцільності інвестицій.

Впроваджується проактивний контроль за усуненням порушень і недоліків, виявлених ревізіями й інспекіямі контролюючих органів. Контрагенти та їхні бенефіціарні власники підлягитимуть обов'язковій перевірці на відповідність режиму санкцій.

Керування персоналом і вирішення соціальних питань здійснюватиметься єдиним центром, що забеспечить розробку та впровадження ефективних політтик, програм, регламентів, положень з управління людськими ресурсами й соціальною відповідальністю. До того ж надасть змогу контролювати дії з метою формування сучасного і дієвого кадрового потенціалу та корпоративної культури.

Товариство переходить на проектну форму співпраці з місцевими громадами у соціальній та природоохоронній сферах. Наразі опрацбовується программа корпоративної соціальної відповідальності Компанії.

П'ять пріоритетів реорганізації:

 • 1

  прозорість і швидкість прийняття рішень

 • 2

  стратегічний розвиток та ефективні інвестиції

 • 3

  захист економічних інтересів держави

 • 4

  орієнтація на людей як головний капітал Товариства

 • 5

  взаємовигідна співпраця з громадами