Наглядова рада

Укргідроенерго здійснило масштабну реформу корпоративного управління. Метою перетворень стала побудова високоефективної операційної моделі ведення бізнесу.

В рамках реорганізації створена Наглядова рада, до складу якої увійшли фахівці високого рівня, обрані шляхом прозорого та відкритого відбору. Розроблено систему оцінки роботи та її розподіл залежно від складності й важливості, рівня відповідальності працівника за прийняті рішення, необхідності спеціальних знань або навичок у роботі, впливу на загальний результат тощо.

Організаційна структура товариства наразі зорієнтована на ефективне й швидке прийняття рішень та здійснення загальної стратегії. За реалізацію перспективних напрямів розвитку відповідають спеціальні структурні одиниці (як приклад):

 • за фінансово-економічну функцію - єдиний управлінській центр фінансово економічної політики.
 • бюджетно-інвестиційний комітет прийматиме дійові рішення щодо розподілу ресурсів та доцільності інвестицій.

Впроваджено проактивний контроль за усуненням порушень і недоліків, виявлених ревізіями й інспекіями контролюючих органів. Контрагенти та їхні бенефіціарні власники підлягають обов'язковій перевірці на відповідність режиму санкцій.

Керування персоналом і вирішення соціальних питань здійснюється єдиним центром, що забезпечує розробку та впровадження ефективних політик, програм, регламентів, положень з управління людськими ресурсами й соціальною відповідальністю. 

Товариство перейшло на проєктну форму співпраці з місцевими громадами у соціальній та природоохоронній сферах. Також у компаніїї активно реалізується Стратегія корпоративної соціальної відповідальності.

П'ять пріоритетів реорганізації:

 • 1

  прозорість і швидкість прийняття рішень

 • 2

  стратегічний розвиток та ефективні інвестиції

 • 3

  захист економічних інтересів держави

 • 4

  орієнтація на людей як головний капітал Товариства

 • 5

  взаємовигідна співпраця з громадами