Комунікаційна політика

ПрАТ «Укргідроенерго» - найбільша гідрогенеруюча компанія в Україні. Наша місія – працювати на благо країни, зміцнюючи її енергонезалежність та роблячи життя кожного громадянина України комфортнішим.

Інформаційна прозорість та публічність – основні принципи, на яких базується комунікаційна політика Товариства. Як компанія-лідер, ми відкриті до конструктивного діалогу з громадськістю, органами влади, партнерами, інвесторами та іншими стейкхолдерами. 

Комунікація – невід’ємна частина управлінського процесу та інструмент формування довіри до дій компанії. Тому для нас надзвичайно важливою є побудова зворотнього зв’язку з громадськістю, який допомагає мінімізувати ризики потенційних конфліктів та спрямовувати ресурси на вирішення актуальних проблем суспільства.  

Cучасні реалії потребують здатності ефективно відповідати на запити суспільства, тож у своїй роботі ми використовуємо новітні канали зовнішньої комунікації для донесення позиції компанії громадам. 

 

test
наші принципи у роботі зі ЗМІ
достовірність
актуальність
повнота інформації
загальнодоступність
системність

В компанії розвинена система внутрішніх комунікацій. За її допомогою здійснюється ефективна взаємодія між філіями та апаратом управління компанії. Інформування як співробітників, так і громадськості про діяльність ПрАТ «Укргідроенерго» здійснюється за допомогою сайту, соціальних мереж Facebook, Twitter, Instagram, каналу організації на відеохостинзі YouTube.  Зворотній зв’язок забезпечується регулярними зустрічами керівництва компанії з трудовими колективами станцій та громадян у регіонах.

Більш тісна взаємодія та координація робочих процесів забезпечується внутрішньокорпоративною програмою. ПрАТ «Укргідроенерго» бере активну участь у реалізації загальнонаціональних та місцевих проєктів, спрямованих на енергозбереження, покращення стану довкілля, розбудови соціальної інфраструктури у регіонах присутності, впроваджуючи Стратегію корпоративної соціальної відповідальності.  

ПрАТ «Укргідроенерго» - компанія відкрита до спілкування. Ми завжди готові відповісти на ваші запитання та надати допомогу у підготовці матеріалів для висвітлення у ЗМІ. Обрати зручний для вас спосіб зв’язку з нами можна на сторінці  Контактна інформація прес-служби ПрАТ "Укргідроенерго"

Документи комунікаційної політики