26-10-2022
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2022-10/2610-news-600x400.jpg?itok=gWae480v)
Сьогодні головним пріоритетом Укргідроенерго залишається балансування енергосистеми, забезпечення надійної експлуатації гідротехнічних споруд задля сталого розвитку економіки України та добробуту її мешканців.
Станом на 12:00 26 жовтня ГЕС та ГАЕС компанії працюють у штатному режимі.
Укргідроенерго продовжує забезпечувати покриття пікових навантажень, регулювання частоти та потужності, а також мобільний аварійний резерв в Об’єднаній енергосистемі України.
Пресслужба Укргідроенерго
Інформація про діяльність компанії на офіційних сторінках в соціальних мережах Facebook, Telegram, Twitter.
- 68