16-06-2023
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2023-06/IMG_0023.jpeg?itok=tg8o6_pS)
На Київській ГЕС пройшли спеціальні-об’єктові навчання за участю Державної служби України із надзвичайних ситуацій та інших відповідних структур.
Керівництво і співробітники станції разом з рятувальниками та відповідними підрозділами відпрацювали дії при змодельованій умовній надзвичайній ситуації повʼязаній із порушенням цілісності каркасу силової установки, трансформатора станції із розливом масла та виникненням пожежі.
«Подібні навчання - засіб забезпечення і підтримки відповідного рівня готовності та здатності персоналу реагувати на надзвичайні ситуації і діяти відповідно визначеного плану під час вирішення покладених на них завдань», - наголосив по завершенню головний інженер станції.
- 59