24-04-2023
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2023-04/600%20%D0%BD%D0%B0%20400.jpeg?itok=sLUbD94t)
Вони зустрілися з колективом та керівництвом станції. Під час цих зустрічей було обговорено зміни в роботі ГАЕС після атак росіян та першочергові заходи з відновлення її повноцінної роботи.
"Вся команда Укргідроенерго постійно працює не тільки над відновленням всієї інфраструктури компанії після російських атак, а й над збільшенням частки компанії в Об’єднаній енергосистемі України. Тому мені та моїм колегам по Наглядовій раді треба бути на одній хвилі з виконавчим органом, щоб ефективно та швидко підтримувати зусилля всієї команди. Пройшли цю зиму - пройдемо і наступну!", - відзначив Валентин Гвоздій.
- 97