Все буде Україна!

НКРЕКП затвердила Ліцензійні умови провадження господарської діяльності зі зберігання енергії

НКРЕКП затвердила Ліцензійні умови провадження господарської діяльності зі зберігання енергії

25-07-2022
НКРЕКП прийняла постанову «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності зі зберігання енергії».

 

Ліцензійні умови розроблені для реалізації Закону України «Про ринок електричної енергії», з урахуванням змін, внесених Законом України № 2046-IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо розвитку установок зберігання енергії», який набрав чинності 16 червня 2022 року.

Ліцензійні умови провадження господарської діяльності зі зберігання енергії впорядковують діяльність ліцензіатів зі зберігання енергії на ринку електричної енергії. Вони встановлюють вичерпний перелік документів, які додаються до заяви про отримання ліцензії на провадження господарської діяльності зі зберігання енергії, а також визначають вичерпний перелік вимог, обов'язкових для виконання під час провадження такої діяльності.

Проєкт вказаної постанови НКРЕКП має ознаки регуляторного акту, тому 31 травня 2022 року, відповідно до визначеної процедури, Регулятор схвалив її та оприлюднив на офіційному вебсайті НКРЕКП, а також провів відкриті обговорення зауважень і пропозицій, що надійшли від органів державної влади, фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань та інших заінтересованих осіб. Комісія також отримала погодження Антимонопольного комітету України.

Затвердження Ліцензійних умов забезпечить використання систем накопичення енергії з метою збалансування роботи енергосистеми та підвищення стабільності електропостачання для споживачів.

Інформація про діяльність компанії на офіційних сторінках в соціальних мережах (FacebookTelegramTwitter). 

Джерело: НКРЕКП

Поділитися: