Все буде Україна!

Прем’єр-міністр відзначив роль гідроенергетики в забезпеченні стабільності енергосистеми

Прем’єр-міністр відзначив роль гідроенергетики в забезпеченні стабільності енергосистеми

22-12-2022
У День енергетика Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль відвідав об’єкти енергетичної інфраструктури в Києві та Київській області. Окрім обговорення нагальних питань галузі щодо післявоєнного відновлення глава Уряду нагородив енергетиків почесними грамотами Кабінету Міністрів України.

Під час візиту в Укргідроенерго Прем’єр-міністр відзначив роль гідроенергетики в забезпеченні стабільності енергосистеми, і що уряд робить усе можливе, щоб забезпечити необхідне обладнання для відновлення.

«Для мене велика честь вітати вас із професійним святом енергетика. Минуть роки, і про сьогоднішні дні та історію боротьби України за свою свободу буде написана не одна книга. І там обов’язково буде глава, яка назавжди закарбує подвиг українських енергетиків. Сьогодні ви дійсно воїни світла, а світло — це надія. І щоразу, коли десь у квартирі знову загоряється лампочка, то з’являється надія і радість. Ви повертаєте частинку звичного життя в оселі українців. Ми всі вам вдячні за це», — зазначив Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр зауважив, що воєнний час не дозволяє озвучувати всі деталітитанічної  праці тримаючи  енергосистему України.

«Пам’ятаємо, що ніч найтемніша перед світанком. Ми вистоїмо. Завдяки вашій роботі. Завдяки вашому професіоналізму. Завдяки вашому героїзму. Ми здолаємо нашого ворога. Україна переможе та розквітне. Дякую кожному з вас за вашу роботу і внесок в цю перемогу», - наголосив він.

Джерело: Урядовий портал

Фотогалерея

Поділитися: