25-12-2022
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2022-12/%D0%9B%D0%B8%D1%81%D1%82%D1%96%D0%B2%D0%BA%D0%B0%20%D1%81%D0%B0%D0%B9%D1%82.png?itok=Tubi58PZ)
Дорогі друзі!
Різдво Христове – одне з найважливіших свят року.
Різдво Христове – одне з найважливіших свят року.
Хтось святкує 25 грудня, хтось 7 січня. Хтось цьогоріч ставитиме ялинку, а хтось ні. Хтось святкуватиме під мерехтіння вогників, а хтось під світлом свічок. Коли б і як би ви не святкували - бажаю, аби кожна родина могла зібратися за святковою вечерею та подарувати один одному тепло і зігріти любов’ю серця.
У світлу та чарівну Різдвяну ніч збуваються найзаповітніші бажання та трапляються справжні дива. Цьогоріч найголовніше бажання у українців - мирне небо, незалежна країна і Перемога! Нехай це бажання якомога швидше здійсниться!
Душевних свят і Божого благословення!
Ігор Сирота
- 89