Все буде Україна!

В Укргідроенерго обговорили поточний стан реалізації проєкту «Реабілітація гідроелектростанцій»

В Укргідроенерго обговорили поточний стан реалізації проєкту «Реабілітація гідроелектростанцій»

18-03-2021
18 березня в Укргідроенерго відбулась робоча нарада за участі представників Уряду, Фонду державного майна України, Міністерства розвитку економіки торгівлі та сільського господарства України, керівництва АТ «Турбоатом», ДП «Завод «Електроважмаш» та ТОВ «Дніпро-Спецгідроенергомонтаж».

Захід проходив у рамках реалізації проєкту «Реабілітація гідроелектростанцій», що фінансується за кредитні кошти Європейського банку реконструкції та розвитку та  Європейського Інвестиційного Банку.

Метою зустрічі стало обговорення реалізації міжнародних контрактів, які виконуються українськими заводами-виробниками.

Під час зустрічі генеральний директор Укргідроенерго Ігор Сирота звернув увагу на необхідності дотримання графіків виконання робіт:

«Сьогодні нас цікавить чітке дотримання графіків робіт та виробництво і поставка якісного обладнання, яке необхідне для забезпечення безпечної експлуатації гідроелектростанцій Укргідроенерго. У цьому питанні ми вже багато років співпрацюємо з найбільшими українськими заводами-виробниками».

Нагадаємо, що у межах реалізації проєкту «Реабілітація гідроелектростанцій», що фінансується за кредитні кошти ЄБРР і ЄІБ, за результатами міжнародних конкурсних торгів, укладено 5 контрактних угод з українськими виробниками турбінного та генераторного обладнання АТ «Турбоатом» та ДП «Завод «Електроважмаш» на реконструкцію гідроагрегатів Київської ГАЕС, Канівської ГЕС, Середньодніпровської ГЕС, Кременчуцької ГЕС, Дніпровської ГЕС-2 на загальну суму 5,6 млрд грн з ПДВ.

Поділитися: