![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2023-05/BB935D7C-B270-46BA-8F9B-DA5EC7BC45A8.jpeg?itok=Jx3ftyGJ)
Понад шістдесят дітей та їх батьки взяли участь у виставці із символічною назвою «Мамо, тобі». Малюнки зовсім юних учасників та яскраві картини, ніби з під пензля професійних художників, ляльки-мотанки, вироби з бісеру та виконані технікою валяння - не залишили байдужими кожного, хто проходив повз.
«Цей фестиваль з нагоди одного із найніжніших свят надихає та зачаровує. Тут представлені дуже цікаві роботи, що не конкурують між собою, а навпаки – доповнюють одна одну. Ми вдячні усім учасникам, які долучились до створення цього острівця світла та позитиву, які зараз необхідні кожному», - зазначив під час підведення підсумків фестивалю заступник генерального директора Укргідроенерго з адміністративного управління, забезпечення та управління персоналом Олександр Круш.
Пресслужба Укргідроенерго
- 57