![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2023-05/%D0%B2%D0%B8%D1%88%D0%B8%D0%B2%D0%BA%D0%B0%20%D0%94%D0%BD%D1%96%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B3%D0%B5%D1%81.png?itok=jXruk9J_)
І хоч українців війна розмежувала кордонами між цілими країнами, а то й континентами, проте сьогодні з самого ранку світ вже замайорів автентичними кольорами та елементами українського одягу. Вдягнувшись у вишиті сорочки кожен українець, ніби промовляє: «Українську культуру, історію та душу не знищити нікому!»
Так, для нас, українців, вишиванка не просто національний одяг. У вишитих візерунках зашита наша справжня, вільна, щира українська душа! Вишиванка наш оберіг, наша ідентичність, це наш генетичний код.
Вишивка завжди оберігала своїх власників від зла. Саме тому сорочки з давніх часів оздоблювали візерунками на рукавах, комірах, подолі так, щоб малюнок торкався тіла. І тому сьогодні, коли ми одягаємо вишиванку, ми відчуваємо надзвичайний прилив енергії, наснаги, сили духу та віри в нашу перемогу.
З Днем Вишиванки!
Ігор Сирота
- 59