![Укргідроенерго](/sites/default/files/2021-12/1536-1024.jpg)
Наступного року Канівська гідроелектростанція відсвяткує 50 років із дня запуску першого гідроагрегату, який символічно вважають Днем народження станції. За ці пів віку канівці звикли до ГЕС, що стала однією з візиток міста, у якому вже два покоління народились і виросли після того, як вона була збудована. Утім, мало кому відомі факти про гідроелектростанцію, характеризують її не лише як один із найважливіших об'єктів української гідроенергетики потужністю майже 500 МВт, але й цікавий туристичний об'єкт, - Дніпрова Зірка.
![Укргідроенерго](/sites/default/files/2021-12/%D0%91%D0%B5%D0%B7%D1%8B%D0%BC%D1%8F%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D0%B90_0.png)
![УГЕ](/sites/default/files/2021-12/%D0%91%D0%B5%D0%B7%D1%8B%D0%BC%D1%8F%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D0%B95_1.png)
![уге](/sites/default/files/2021-12/%D0%91%D0%B5%D0%B7%D1%8B%D0%BC%D1%8F%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D0%B96_0.png)
Так
- 29