![Укргідроенерго](/sites/default/files/2021-08/IMG_639.jpg)
16 серпня члени Наглядової ради Укргідроенерго відвідали філію «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС». Напередодні пуску гідроагрегату № 4 в генераторному режимі Наглядова рада ознайомилася з завершальним етапом робіт. Також на філії було проведено чергове засідання Наглядової ради, під час якого спільно з топ-менеджментом Укргідроенерго було розглянуто результати діяльності компанії за перше півріччя 2021 року, - Північно-Бессарабський портал.
![Укргідроенерго](/sites/default/files/2021-08/%D0%91%D0%B5%D0%B7%20%D1%96%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%96_37.png)
![Гес](/sites/default/files/2021-08/%D0%91%D0%B5%D0%B7%20%D1%96%D0%BC%D0%B5%D0%BD321%D1%96.png)
![Укргідроенерго](/sites/default/files/2021-08/%D0%91%D0%B5%D0%B7%20%D1%96%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%96999.png)
Так
- 10