![Укргідроенерго](/sites/default/files/2021-12/4096-2731%D0%BA-max.jpg)
Енергетики трьох Дністровських гідростанцій взяли участь у звітно-виборній конференції Чернівецької обласної організації профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України. На конференції були присутні й виступили голова ЦК Укрелектропрофспілки Олександр Давиденко та голова ради профкомів Укргідроенерго Олександр Цимбалюк. Новодністровська міська голова Наталя Цимбалюк радо привітала енергетиків, щиро подякувавши компанії Укргідроенерго за сприяння у вирішенні надважливих соціальних питань міста, а профспілкам енергетиків – за активну участь та всіляку підтримку культурного і спортивного життя міста, зокрема появі в Новодністровську омріяного пам’ятника Тарасу Шевченку, - Профспілкові вісті.
![Укргідроенерго](/sites/default/files/2021-12/%D0%91%D0%B5%D0%B7%D1%8B%D0%BC%D1%8F%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D0%B9_10.png)
![УГЕ](/sites/default/files/2021-12/%D0%91%D0%B5%D0%B7%D1%8B%D0%BC%D1%8F%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D0%B93_2.png)
- 20