![Укргідроенерго](/sites/default/files/2022-02/%D0%91%D0%B5%D0%B7%D1%8B%D0%BC%D1%8F%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D0%B9_0.png)
Сучасне життя без електроенергії годі собі й уявляти! Об'єднана енергосистема країни намагається забезпечити стійкість і надійність. Цьому сприяють і гідроелектростанції. Так гідрогенеруюча компанія країни - Укргідроенерго також є виконавцем з постачання електроенергії для потреб населення, що особливо актуально в зимовий період. Втім наразі має проблему, яка може позначитися на її подальшій діяльності. Та попри таку ситуацію компанія, як зазначають її представники, продовжує реалізовувати різні проекти та перевиконувати планові показники, - Вікна-Новини СТБ.
Так
- 15