Все буде Україна!

Прес-конференція щодо готовності гідроелектростанцій до весняного водопілля

Прес-конференція щодо готовності гідроелектростанцій до весняного водопілля

Анонс
ГЕС

Під час прес-конференції буде обговорено: 

  • умови, що сформувалися  для весняного водопілля 2021 р., включаючи уточнений прогноз Укргідрометцентру щодо обсягів припливу води до водосховищ Дніпровського каскаду та Дніпровського водосховища;
  • стан готовності гідротехнічних споруд Укргідроенерго до пропуску водопілля 2021 р., безпека пропуску весняної повені та забезпечення безпечної експлуатації гідротехнічних споруд і обладнання гідроелектростанцій у цей період;
  • робота Укргідроенерго в Об’єднаній енергетичній системі України в період водопілля.

Дата: 31 березня 2021 року.

Час: початок прес-конференції об 11:30.

Місце проведення: м. Вишгород, апарат управління Укргідроенерго.

Учасники:

  • Ігор Сирота – генеральний директор ПрАТ «Укргідроенерго»;
  • Вадим Рассовський – головний інженер ПрАТ «Укргідроенерго».

Формат: У зв’язку з посиленими карантинними заходами на режимному об’єкті прес-конференція проходитиме у змішаному форматі:

  1. Присутність представників ЗМІ під час прес-конференції безпосередньо в апараті управління (для участі у офлайн-форматі кількість місць обмежена).
  2. Участь у прес-конференції через онлайн-сервіс Zoom (після акредитації учасник отримує посилання на захід та бере участь у прес-конференції онлайн).

Акредитація на захід обов'язкова. Прохання підтвердити свою присутність до 12:00 29.03.2021 на електронну пошту [email protected] з приміткою акредитація на прес-конференцію та вказанням Вашого прізвища, ім’я, по батькові, назви видання, яке представляєте, контактного номеру телефону та електронної пошти, бажаного формату участі (офлайн-формат  в апараті управління або  участь онлайн через Zoom).

Важливо: Нагадуємо, що Укргідроенерго є режимним об’єктом, відтак, окрім акредитації до 29.03.2021 року, у день проведення заходу необхідно з собою мати паспорт (або документ, що посвідчує особу) та журналістське посвідчення задля отримання перепустки для проходу на територію компанії.

У зв’язку з підвищенням рівня епідеміологічної небезпеки через COVID-19, просимо чітко дотримуватись карантинних обмежень під час участі у прес-конференції офлайн: носити захисну маску, обробляти руки антисептиком та дотримуватись дистанції не менше ніж 1,5 метра. Якщо у день заходу Ви відчуваєте у себе симптоми ГРВІ або ж маєте підозру, що захворіли на коронавірус, проте все одно прагнете взяти участь, будь ласка, повідомте нас та оберіть варіант участі у форматі онлайн.

За додатковою інформацією телефонуйте до відділу роботи зі ЗМІ 04596 58 823.

Поділитися: