Проєкт «Встановлення гібридних систем з виробництва електроенергії в ПрАТ «Укргідроенерго»

Проєкт «Встановлення гібридних систем з виробництва електроенергії в ПрАТ «Укргідроенерго»

Оголошення
""
Оприлюднення проєктів документів щодо екологічних та соціальних планів й зобов’язань компанії, взаємодії з зацікавленими сторонами та плану організації праці.

Продовжуючи обговорення та підготовку Міжнародним банком реконструкції та розвитку та Україною проєкту «Підвищення стійкості енергетичної системи для інтеграції з Європейською енергосистемою» по програмі Укргідроенерго «Встановлення гібридних систем з виробництва електроенергії в ПрАТ «Укргідроенерго», Товариство оприлюднює проєкти документів щодо соціальних та екологічних планів й зобов’язань компанії, а також стосовно взаємодії з зацікавленими сторонами й плану організації праці.

Зазначаємо, що проєкти документів оприлюднюються для ознайомлення та розгляду всіма залученими й зацікавленими учасниками проєкту, а також для долучення у подальшому до відкритих обговорень (консультацій).

Перелік документів:

  1. Проєкт Плану екол. і соц. зобов'язань УГЕ (укр.ПЕСЗ).pdf
  2. Проєкт Плану екол. і соц. зобов'язань УГЕ (англ.ESCP).pdf
  3. Проєкт Плану взаємодії із зацікавленими сторонами (укр.ПВЗС).pdf
  4. Проєкт Плану взаємодії із зацікавленими сторонами (англ.SEP).pdf
  5. Проєкт Порядку організації праці (укр.ПОП).pdf
  6. Проєкт Порядку організації праці (англ.LMP).pdf
  7. Проєкт Плану соціально-екологічного управління (укр.ПСЕУ).pdf
  8. Проєкт Плану соціально-екологічного управління (англ.ESMP).pdf

Звертаємо вашу увагу, що переклад проєктів документів українською мовою є неофіційним. Робоча версія наведених проєктів документів – англійською мовою.

Запрошуємо зацікавлені сторони взяти участь в консультаціях щодо проєктів документів з питань соціальних та екологічних планів й зобов’язань компанії, а також стосовно взаємодії з зацікавленими сторонами й плану організації праці в рамках реалізації проєкту «Встановлення гібридних систем з виробництва електроенергії в ПрАТ «Укргідроенерго», які відбудуться 28 квітня 2021 року об 11:00 (в онлайн-форматі).

Для участі в консультаціях необхідно зареєструватися до 17-00 27 квітня 2021 року шляхом направлення електронного листа на адресу: zh.gutina@uhe.gov.ua. У листі обов’язково необхідно зазначити: ПІБ та організацію, яку представляєте, контактний номер телефону та електронну адресу.

На підтвердження реєстрації учасники отримають посилання на зазначену ними електронну адресу для онлайн-підключення в програмі zoom.

 

Поділитися: